NARLICA İLKOKULUNDA MEZUNİYET SEVİNCİ - Hatay Gazetesi

NARLICA İLKOKULUNDA MEZUNİYET SEVİNCİ

  • Eklenme Tarihi :06.06.2024 | 12:19
  • Muhabir :MURAT MUTLU

NARLICA İLKOKULU'NUN HABABAM SINIFI "FESUPHANALLAH" ŞARKISI İLE MEZUN OLDU

NARLICA İLKOKULUNDA MEZUNİYET SEVİNCİ

Hatay'ın Antakya İlçesine bağlı Narlıca Mahallesi'nde hizmet veren Narlıca İlkokulu 4'üncü sınıf öğrencileri sınıf öğretmenleri ve okul idarecileri tarafından düzenlenen muhteşem mezuniyet töreni ile öğrencileri uğurladılar.

Antakya İlçesine bağlı Narlıca Mahallesi'nde hizmet veren Narlıca İlkokulu'nda coşkulu ve duygusal mezuniyet töreni yaşandı. 4'üncü sınıf öğretmenleri Mediha Vural ve Gülfidan Bazlıcı tarafından okul bahçesinde organize edilen mezuniyet töreninde öğrenciler gerçekleştirdiği muhteşem etkinlik ile mezuniyet heyecanı yaşadı.

Gerçekleştirilen mezuniyet törenine Okul Müdürü Mustafa Keser ve okul idarecileri, Okul Aile Birliği, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. Sınıf öğretmenleri Mediha Vural ve Gülfidan Bazlıcı tarafından organize edilen mezuniyet töreni etkinliği Saygı Duruşu ve ardından İstiklâl Marşı'nın okunmasıyla başladı.

4'üncü sınıf öğrencileri tarafından kurgulanan etkinlikte eski yıllarda Türk Sinemasının unutulmayan ve eskimeyen filmlerinden biri olan Hababam Sınıfı'nda söylenen nostaljik şarkılardan biri olan Fesupanallah ve Delisin adlı şarkılarını söyleyerek muhteşem bir gösteri sundular.

Gerçekleştirilen mezuniyeti töreni gösterilerinde söylenen şarkıların ardından kep atma töreni gerçekleştirilirken, mezun olan 4'üncü sınıf öğrencilerine mezuniyet belgeleri Okul Müdürü Mustafa Keser, Sınıf Öğretmenleri Mediha Vural ve Gülfidan Bazlıcı tarafından verildi.

Haberin Videosu