İSTANBUL'DAN HATAY'A GÖNÜL KÖPRÜSÜ

  • Eklenme Tarihi :21.11.2023 | 15:03
  • Muhabir :Hatay Gazetesi

İSTANBUL'DAN  HATAY'A GÖNÜL KÖPRÜSÜ

İstanbul Eğitim Bir-Sen 5 Nolu Şubesi yaklaşan öğretmenler günü dolayısı ile Eğitim Bir-Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı İsmail Bayarkdar’a hediye göndererek, İstanbul’dan Hatay’a gönül köprüsü kurdu.

 

Konu ile ilgili bir paylaşımda bulunan Eğitim Bir-Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı Bayrakdar, “

Depremin olduğu ilk günden beri  teşkilatımızı hep yanımızda gördük. 81 ildeki Eğitim Bir Sen teşkilatları Hatay'ın yaşadığı bu acıyı nasıl hafifletebiliriz diye koşuşturup durdular. Yaklaşan Öğretmenler günü dolayısıyla Hatay'da fedakarca çalışan eğitimci arkadaşlarına" Sizin yanınızdayız, yaptığınız fedakarlığın da farkındayız" diyerek Öğretmenler günü hediyesi göndermişler meslektaşlarına. İstanbul 5 nolu şubemize bağlı üyelerimizin gönüle dokunan ve İstanbul'dan Hatay'a Gönül Köprüsü kuran organizasyonları nedeniyle kendilerine canı gönülden teşekkür ediyorum.

  Bu güzel organizasyonun  güzel kalpli yöneticilerini de unutmak mümkün değil. İstanbul 5 nolu şube başkanımız değerli kardeşim Yusuf Sabaz başta olmak üzere şubeye yönetim kurulu üyelerimize Esenyurt ilçe başkanımız Tarkan Atmaca, Beylikdüzü İlçe Başkanımız Sefa Kaya ve Avcılar ilçe başkanımız Ferhat Kurt'a, Okul temsilcilerimize ve vefakar üyelerimize Eğitim Bir Sen Hatay 1 nolu şube teşkilatı ve tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.