VOLKAN DEMİREL İLE YENİ BİR BAŞLANGIÇ

  • Yazar :Mustafa Özkoca
  • Eklenme Tarihi :22.09.2022 10:36
  • Güncelleme Tarihi : 22.09.2022 10:36

Yeni futbol sezonunun başlamasıyla birlikte geçen 7 haftanın ardından ligin sonuna Demir atan Hatayspor'da kötü gidişe dur demek için eski teknik direktör özbalta ile yolları ayırarak Volkan Demirel ile yola devam kararı verildi.

Dediğimiz gibi lig'e kötü bir başlangıç yapan Hatayspor geride kalan son 7 haftada hem kendi sahasında hem deplasmanda aldığı sonuçlarla taraftarını üzerken sonuçtan ziyade oynanan kötü futbol çok basit yapılan hatalarla yenilen gollerle taraftar deliye döndü adeta.

Tabii ki gelir gelmez aldığı  2-3 kötü sonuçla değerlendirme beklenilemezdi ama kendisine verilen krediyi sonuna kadar kullanan ve başarısız olan özbaltay'ı göndererek taraftarın sesine kulak veren yönetim Volkan Demirel hamlesi ile bir nebze olsun taraftarların yüreğine su serpti.

Gerek futbolcu kişiliği, yardımseverliği, efendiliği, gerekse de bulunduğu ortamdaki arkadaşlarla çok çabuk uyum sağlaması bakımından nokta atışı yapılan Volkan Demirel hatayspor'da başarılara imza atacaktır bundan şüphemiz yoktur.

Ama şuraya çok dikkat etmek lazım son 7 haftadır alınan kötü sonuçlardan sonra takımda bir ruhsal çöküntü meydana geldiği aşikar hemen sürpriz sonuçlar beklemek mümkün değil takımı önce bu hengameden çıkarıp başarıyı aşılamak çok önemli bu ortamda da olabilir belki taraftarın kötü sonuç almaya tahammülü kalmadı ama hemen Allah muhafaza yine bir iki kötü sonuç alındığında yönetim istifa teknik direktör istifa diye yaygara koparanlar olursa bu takımı kimse kurtaramaz.

Nankör olmamak lazım Hatayspor'u 3.lig'e  düşmekten son anda kurtarıp buralara getiren onursal başkan Lütfü Savaş ve ekibi değil mi?

Seversiniz sevmezsiniz bu takımın şu ana gelmesinde emekleri inkar edilemez inişli çıkışlı sonuçlar alınabilir istikrarsızlık olabilir, o yaygara koparan delikanlılar, felaket senaryoları çizen arkadaşlar bu takım 3 lig'e düşeceği zaman bu takımı bu hale getirenlere neden aynı şiddette ve nefrette saldırmadılar acaba?

Hiç kimse kötü niyetli değildir varsa da Allah belasını versin bu takımın Hatay'ın gururu olduğunu tüm türkiye'ye adını altın harflerle yazdırdığını aldığı başarılı sonuçlarla tüm spor kamuoyunun dikkatini çektiğini çok çabuk unutuyorlar.

Daha ilk çıktığı senesi büyük takımlara kök söktüren hataysporla övünenler şimdi şiddetle veryansın ediyorlar kardeşim o takımın başındakiler elbet sizin gibi onlar da düşünüyordur ve sonunda bu kötü gidişata dur dediler yani taraftarın sesine ve kötü sonuca kulak verdiler.

Volkan Demirel ile inşallah yepyeni bir Hatayspor izlemek nasip olur tüm taraftarlara ve bizlere biraz sabır ve sükunet lazım yoksa bu hem takım üzerinde hem de taraftarlar arasında kötü etki yaratır bunu da hiç kimse istemez.

HOŞ GELDİN VOLKAN

HATAYSPOR'UMUZ

SANA EMANET.

ESEN KALIN...