TÜRKİYE'Yİ KAOSA MI SÜRÜKLEYECEKLER?

  • Yazar :Mustafa Özkoca
  • Eklenme Tarihi :06.06.2022 11:11

Son günlerde özellikle Türkiye'nin dört Bir yanını sarmış olan düşman ülkelerin Türkiye'yi parçalama planları yine devreye girdi gibi.

Öyle ki hem Güney Kıbrıs'a hem Yunanistan  Dedeağaca yapılan aşırı derecede ki askeri yığınakların Türkiye'ye gelişi güzel sınırların dört bir yanından mülteci sığınmacı adına ne derseniz deyin sokulan menşeyi belirsiz ilk başta Suriyeli diye başladı ardından Afganlı Iraklı Libyalı Filistinli binbir milletten Ortadoğu kökenli ve Türk düşmanı olan geçmiş tarihimizde de Osmanlı'yı ve Türkiye'yi arkasından hançerleyen bu milletlerin elek altı mültecileri ile Türkiye'de bir kaos mu çıkartılmak isteniyor senaryoları gerçek mi olacak?

Öyle ya geçen hafta Bebek sahilinde metroda ve Türkiye'nin bazı bölgelerinde sokak ortasında yaşanan fuhuş olayları daha Türkiye tarihinde görülmemiş bir senaryonun parçası.

Geçen aylarda sokak ortalarında Suriyelilerin çıkardığı olayların neticesinde büyük ölçüdeki kavgalar linç girişimleri sokak kavgaları gereken kaos kıvılcımını ateşlemedi herhalde ki şimdi de bu bilinçli olarak yaptırılan sokaklardaki yabancıların fuhuş olayları ataerkil toplum olan Türk toplumunu buradan vurmaya çalışacaklar gibi gözüküyor.

Zaten toplumda var olan yabancı mülteci sıkıntısını bu yollarla kaşıyıp içeride bir kaos çıkarmak gayesi içerisinde olanlar bu kaos ortamı başlar başlamaz hem Güney kıbrıs'tan hem de yunanistan'dan aşağıda Irak, İran sınırından ve 10 yıldır Savaş yaşanan Suriye'den Türkiye'ye çeşitli dış saldırılara başlayacaklar.

15 Temmuz 'da yapılmak istenen bir daha yapılacak gibi duruyor.

Yetkililerin bu konuya bir an önce çözüm bulup mülteci sorununu çözmeleri lazım, yarın çok geç olabilir bunları kamplara çekip yavaş yavaş ülkelerine göndermeleri en uygun olacak yoksa Türkiye'nin başı çok ağrıyacak gibi duruyor olası bir kaos ortamında bunlarla nasıl baş edilecek ufacık bir olayda iki mahalle birbirine giriyor yeterli sayıda çevik kuvvet ve polis gelemiyor bile öyleysi planlanmış bir kaosta şehirlerin hangi mahallelerine hangi ilçelerine ne kadar polis yetiştirebilirsiniz ne kadar asker yetiştirebilirsiniz 8 milyona yakın mülteciden bahsediliyor bu işler kolay değil çünkü Türklerle bunlar iç içe yaşıyor.

Zaten tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yaşanan ekonomik kriz insanların işi bulamaması Suriyelilerin ve mültecilerin ucuz fiyata çalışması Türk halkını bunalıma soktu.

Vatandaşlar akşama kadar iş arayıp bulamaz iken ülkelerle Savaş olup Türkiye'ye gelen bu mültecilerin sokak ortalarında porno film çevirir gibi fuhuş olaylarını arttırmaları geriye dönülmez bir hal almaya başladı.

Çok uyanık olmalıyız bu tür provokasyonlara gelmemeliyiz, zaten amaç bu ama Türk halkı da bir yere kadar dayanır hükümet bu konuda gerekli tedbirleri almalı sınırdan Kaçak geçmiş ve belgesi olmayan Suriyelileri derhal gönderip diğerlerini de peyderpey ülkelerine paketleyip göndermesi lazım yoksa Türk halkının sabrı kalmadı.

Rahmetli Erbakan'ın dediği gibi tankla topla tüfekle deviremedikleri Türkiye'yi önce fakirleştirip muhtaç hale getirecekler sonra operasyona başlayacaklar işte bu senaryoya karşı durmak için topyekin birlikte olmalıyız ama bu sığınmacıların ülkeden gönderilmesi lazım çünkü kaos bunlardan çıkarılacak.

Yabancı devletlerin oyunu bozmak istiyorsanız eğer bu konuda samimiyseniz 2 çözüm var mülteciler konusunda ya bunları memleketlerine geri göndeririz ya da Avrupa ülkelerinden para almayıp kapıları açarız kardeşim madem bunlar savaştan kaçmış herkes ev sahipliği yapsın Türkiye bunların babasının çiftliği mi?

ESEN KALIN....