SEDAT PEKER KONUŞUYOR!

  • Yazar :Mustafa Özkoca
  • Eklenme Tarihi :02.09.2022 11:22

 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından Organize suç örgütü lideri olarak gösterilen fakat geçen seçimlere kadar seçim mitinglerinde oy toplamak için gerekirse kan dökerim diyen Sedat Peker her gün bir kişiyi ifşa ederek adaya veda edeni açıklıyor bu iş Survivor'a döndü adeta. Sedat Peker her kim Kendi hakkında bir açıklama yaparsa önce bir uyarı ihtar atışı veriyor, bak diyor elimde kasetin var açıklarsam sokağa çıkamazsın, baktı uslanmıyor açıklıyor açıkladığı kişiler de her ne hikmetse bir anda hastalanıp sağlık sorunları nedeniyle bulundukları görevlerden hem de devletin en üst kademelerindeki görevlerinden istifa ediyorlar vardır bunun bir sırrı hikmeti bizlerin bilemediği.

Sedat Peker sadece bugüne kadar yapılmış

REZALETİ,

PİSLİĞİ,

DEVLETİ DOLANDIRANLARI, İHALELERE FESAT KARIŞTIRANLARI,

YAPILAN TÜM VURGUNLARI

En ince ayrıntısına kadar anlatmakla kalmıyor, delilleri ile birlikte ortaya koyuyor, bu da yetmezmiş gibi yapılan vurgunlardan alınan rüşvet paralarının zulalandığı yeri açık adresi ile veriyor navigasyona yazsan bulursun o kadar kolay adres veriyor hem emniyete hem savcıları ama kılını kıpırdatacak kimse yok çünkü o yürekli savcıları ve emniyetçileri görevden alıp işten atarak el çektirerek fırıncı tezgahtar yaptılar. Adam açık açık delilleri veriyor paraların yerlerini söylüyor ama kimsede tık yok. Devletin en üst kademesi olan cumhurbaşkanlığı danışmanları suç örgütü lideri olarak nitelendirilen Sedat Peker'in açıklamalarının ardından sağlık sorunlarını dile getirerek birer birer istifa etmeye başlıyor bu olaylar gerçek bir demokratik ülkede olsa hükümet düşer geçici hükümet kurulur hemen seçime gidilir savcılar görevini yapar bu olayın üzerine gider gerekli tahkikatları başlatırlardı ama dediğimiz gibi Türkiye'de değil başka demokratik ülkelerde.

Bu salgın hastalık öyle Bir pisliğe bulaşmış ki rüşvet vurgun talan haricinde bir de devletin resmi makamlarına resmi yoldan hayat kadını ayarlayan devletten maaşlı kadın simsarları bile türemiş. Öyle ki Sedat Peker'in siyasilere hayat kadını temin ediyor açıklamalarından sonra, cumhurbaşkanlığı eğitim politikaları üyesi  Korkmaz Karaca bir anda aniden rahatsızlanarak sağlık sorunlarını gerekçe gösterip görevinden istifa etti bak sen şu Allah'ın işine olayla ilgili tahkikat herhangi bir soruşturma yapılmadan sümen altı edildi. Bunca pisliği bunca kepazeliği ne kapatır bilemeyiz mızrak çuvala sığmıyor artık yama, yama, yama, nereye kadar her Yamanan  yerden koku geliyor, tuz kokmaya başladı artık. Kimse çıkıp Sedat Peker yalan söylüyor diyemiyor korkusundan kim derse onun da kaseti var elinde herhalde kardeşim çıkın gerekli tahkikatları soruşturmaları yapın Sedat Peker'in suçladığı adamları aklayın kamuoyunda temize çıksınlar üzerlerindeki lekeleri silin öyle değil mi? Kirli kalmasınlar....

Bu işin sonunu nereye gideceğini kimse kestiremiyor Sedat Peker'in elinde birkaç ay önce öldürülen Kıbrıslı iş adamı Halil Falyalı'nın otelinde çekilmiş görüntülerin kopyalarının olduğu bu minvalde Peker'in arşivinin daha da çoğaldığı Türkiye'de siyasete girmiş hemen hemen herkesin elinde kaseti olduğu söyleniyor. Peker'de yurt dışında peşin satan tüccar rahatlığı ile koltuğa oturmuş sosyal medyadan bu hafta adaya kim veda edecek acaba diye adeta siyasilerle dalga geçerek bir tarafı yiyen varsa çıksın beni yalanlasın da göreyim diyor onu kamuoyunda Madara ederim diyor Türkiye ne hale geldi. Son olarak Sedat Peker elindeki bu çok geniş albümü 3'e böldüğünü söylüyor albümün üçte birini şimdi yayınlıyorum üçte birini seçimden hemen önce yayınlayacağım diğer üçte birini de seçimin hemen akabinde yayınlayarak filmlerimin galasını bitireceğim diyor. Ne diyelim Allah'tan hayırlısı kimin kaseti varsa sussun lütfen yoksa Peker hepinizi sokağa çıkamaz hale getirecek baksanıza kimse konuşamaz oldu sus pus oldu herkes.

KASETİ OLMAYANLARA SELAM OLSUN. ESEN KALIN....