SANATÇI: KASETİM ÇIKSIN SİYASETÇİ: ÇIKMASIN!

  • Yazar :Mustafa Özkoca
  • Eklenme Tarihi :06.07.2022 10:11

Evet öyle günlere geldik ki şu an tam da bu yaşanıyor, sanatçılar kasetim çıksın prim yapsın derdinde siyasetçiler de aman kasetim çıkmasın rezil olmayayım derdinde.

 

İşin komik tarafı böyle de sanatçılar artık kaset çıkarmıyor eskilerde kaldı.

Ama siyasetçilerin şu anda tek derdi kasetlerinin çıkmaması tabii her siyasetçi değil özellikle otel odalarında Gönül eğlendiren görüntüleri kasede alınanlar adeta Yusuf Yusuf ediyor.

Allah'tan fazla Sedat peker'den çekinen otel odalarında kasetleri olan siyasiler insan içine çıkamamaktan korkuyorlar.

Sedat Peker'in elinde o kadar çok görüntü var ki yediği hatlardan dolayı geçmişteki görüntüleri özellikle çekilen ve şimdilerde bir yerlere gelmiş olanlar kötü geçmişlerinin ortaya çıkmasından büyük endişe duyuyorlar.

Malum tartışma programlarında kim Sedat peker'i ağzına doluyorsa Sedat Peker bunu izliyorsa bir saate kalmaz kaseti çıkıyor.

Mübarek Sedat Peker tüm yayın organlarından daha hızlı hareket ediyor kim konuşursa gazetecilerden daha hızlı çalışıp onlardan önce haberlerini yapıyor.

Zamanında Sedat Peker'in kendi arşivinin çok geniş olduğu buna Kıbrıs'ta öldürülen Halil Falyalı'nın otellerinde çekilen görüntülerin dahil olmasıyla dünyanın en büyük skandal kasetlerini elinde bulundurması dolayısıyla şu anda herkese hükmediyor.

Öyle ki kimse ona dokunamıyor her yerde fetö'cüleri, PKK'lıları yapılan operasyonlarla Türkiye'ye getirenler Sedat peker'e herhangi bir operasyon düzenleyemiyor niye acaba?

Çünkü Sedat Peker kendisine ve ailesine herhangi bir şey olması durumunda bu kasetlerden 6-7 noktada daha kopya bulunduğu hepsinin arka arkaya tiwitter ve İnternet ortamında Çarşı pazara ifşa edileceği tehdidini açık açık savurdu.

Aslında Sedat Peker onların en iyi dostuydu seçimlerde Büyük şehirlerde meydanlarda oluk oluk kan akıtacağız diye propagandalarını yaptıklarında sesleri çıkmıyordu ne zaman ki Sedat peker'i gözden çıkardılar şimdi yana yana kasetlerin peşine düştüler.

Şimdi geçmişte otel odasında veyahut da katıldıkları fuhuş partilerinde trencilik oynayanlar kara kara düşünmeye başladı aslında onların kara kara düşünmesi yaptıkları iş değil onlar çoğu zaten Ensar adı altında erkek erkeğe küçücük çocukların ırzına geçtikleri birçok kez tespit edilmişti ama çoğu mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.

Aslında onların korktukları yaptıkları erkek erkeğe cinsel ilişki değil, Büyük şehirlerde sürekli gösteri yapan lgbt'leri kınamaları bu tip toplulukların toplum ahlakını bozduğunu bu işin islamiyete aykırı olduğunu belirterek sürekli bunlara lanet ediyorlardı.

Şimdi bu görüntülerin ortaya çıkmasıyla onları eleştirilerin aynı işi yapmaları bu büyük utancı nasıl savunacakları merak ediliyordu aslında onların da bu işi yaptığı belliydi ama Peker'in çıkardığı kasetlerle tescillenmiş oldu inkar edemez oldular.

Özellikle son hafta Cem küçük'ün Sedat Peker'in elinde hiçbir şey yok blöf yapıyor demesinin ardından sahibi bulunduğu TGRT'nin ceo'sunun trencilik görüntüleri bomba gibi düştü sosyal medyaya hemen bunları bir telaş aldı bütün açılan hesapları kapatma  yoluna gittiler.

Dediğimiz gibi kim ahlak bekçiliği yapıyorsa bilin ki en büyük namussuz odur ve bu söylemde doğru çıktı.

Eğer Sedat Peker elindeki video kasetleri vizyona girse ne EXXEN ne NETFLİX ne de Disney Kanal iş yapar hepsi kapıya kilit vurur O derece yani!!!!.

Adamlar çok güzel film çevirmiş birileri de çekmiş şimdi vizyona girmeyi bekliyor, tabii ki aslında bu çekimler usulsüz kanunsuz yasak özel hayatın gizliliğine kimse giremez peki neden sadece bu

AHLAK BEKÇİLERİNİN

DİN İSTİSMARCILARININ

SAHTE DİNCİLERİN

SİYASETÇİLERİN

BÜROKRATLARIN

Görüntüleri kayıt altına alınmış çünkü gün gelecek hepsinin geleceği üst kademeler belirlenmiş onlara göre zamanı geldiğinde bunlarla onları tehdit edeceklerdi olay bundan ibaret.

Gazeteci Yılmaz özdil'in son paylaşımında yaptığı gibi,

YANDAŞ GAZETECİLER TETİKÇİLİK YAPIYOR.

SEDAT PEKER GAZETECİLİK YAPIYOR.

DÜNYA BASIN TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR OLAY YAŞIYORUZ. ESEN KALIN....