HATAYSPOR YENİ SEZONA HAZIR

  • Yazar :Mustafa Özkoca
  • Eklenme Tarihi :12.08.2022 12:04

İlimizin güzide takımı Hatayspor Süper lig'de fırtınalar estirmek için geçen sene kaldığı yerden devam etmeye hazır gözüküyor.

Yeni teknik direktörü Serkan özbalta ile çalışmalarına son hız devam eden Hatayspor bu sezonda iddialıyım diyor.

Hatayspor onursal Başkanı Lütfü Savaş ve kulüp başkanı aynı zamanda Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel sekreteri Nihat Tazearslan'ın takıma yeni futbolcuların katılması ile yapılan takviyelerin meyvesini maçlarda vereceğini belirttikleri gibi bu sezon da Hatayspor taraftarına muhteşem maçlar izlettireceklerini belirttiler.

Hatayspor'un oynayacağı güzel futbol ile taraftarlara güzel maçlar seyrettirerek göz zevkine hitap edeceklerini belirten yöneticiler Hatayspor'umuz taraftarıyla coşacak taraftarıyla yüzleri güldürecek şeklinde açıklamada bulundular.

Hatayspor'un bugünleri görmesinde tartışmasız büyük emeği geçen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Hatayspor'un onursal Başkanı olan Lütfü Savaş'ın spora ve sporcuya verdiği destek Hatayspor basketbol voleybol su topu gibi birçok alanda atılan başarılı sonuçlar meyvelerini vermeye başladı.

Geçen yıl Süper lig'e çıktığında Hatayspor'a şans tanımayanlar daha ilk maçlarda aldığı sonuçlara sürpriz diyenleri ilerleyen maçlarda daha da utandırarak başarılı maçlar çıkartarak ligde kendinden söz ettirdi.

Bu sezon da Hatayspor'umuzun başarılı maçlar çıkaracağına ve adından söz ettireceğine zerre kadar şüphemiz yok.

Hatayspor'un bu duruma gelmesinde ve başarılarında emeği geçen herkese canı yürekten teşekkürler.

ESEN KALIN...