BUNLAR NASIL HUKUKÇU?

  • Yazar :Mustafa Özkoca
  • Eklenme Tarihi :28.11.2022 10:41

12 BARO TSK'NIN OPERASYONLARINI KINADI..

12 baro Türk Silahlı Kuvvetleri'nin PKK'ya karşı başlattığı Pençe Kılıç hava harekatının ardından bir araya gelerek yapılan operasyon karşıtı ortak Bir açıklamada bulundu.

 

Ağrı, Batman, Bingöl,Tunceli, Diyarbakır, Hakkari, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak ve Van barolarından imzasının bulunduğu ortak açıklamada açık açık eli kanlı terör örgütü PKK'ya karşı yapılan operasyonları hedef aldı.

İstanbul'un göbeği Taksim'de canlı bomba eylemi yapan bebek katili eli kanlı örgütün katliamına ses çıkarmayan bu barolar neden ülkesini sınırlarını vatandaşın güvenliğini korumak için Suriye'de teröristlerin inlerine girmek için yapılan hava harekatını kınama yolunu seçiyorlar.

Siz PKK'nın savunuculuğuna soyunurken onların avukatlığını yaparken onların ekmeğini mi yiyorsunuz Türkiye'nin ekmeğini mi?

Eğer bu iş böyle devam edecekse MHP lideri sayın Devlet Bahçeli'nin dediği gibi barolar birliğinin başından Türkiye ibaresini kaldırmak lazım, öyle ya Türkiye Barolar Birliği üyeleri Türkiye'nin çıkarına olan şeyleri  savunurlar

yasadışı örgütler ve hain PKK'nın değil.

Geçmiş tarihte ve yakında tarihte de bu tip açıklamaların birçoğuna rast geldik ne zaman kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri sınır dışı operasyona başlasa bombalar PKK'nın üstüne düşüyor veryansın bizim barolardan tabirler birliğinden geliyor bu ne iş arkadaş?

Böyle bir şey olabilir mi dost da belli düşman da hain de belli bu tip açıklamaları sadece ve sadece hainler yapar vatan düşmanları yapar.

İnsan ekmek yediği ülkeden kendi vatanından şikayet eder mi ne demek operasyonlar hemen durdurulsun kardeşim bunlar masum insanlar değil ki 40 yıldır Türkiye'ye maddi manevi zararın dışında binlerce insanımızın kanına girdiler çoluk çocuğu yetim bıraktılar anasız babasız kocasız evlatsız Türkiye'de birçok insanın kanına girdiler ne demek bunları savunmak üstelik savundukları yerlerden Türkiye'ye habire roketatar ve füze geliyor bu attıkları roketler kendi evlerine işte bu kadar PKK sevici olurlar mıydı acaba?

Herkes ayağını denk alsın ülkede tabii ki özgürlük var tabii ki demokrasi var ama şunu herkes iyi bilsin ki her kim ki vatanımıza bayrağımıza toprağımıza dinimize kastederse onu gömecek bir toprak bile bulamazsınız çünkü bu toprağa ihanet eden bu toprağa gömülemez ancak ve ancak yakılması lazım O kadar net vatana ihanetin açıklaması olamaz savunması hiç olamaz ihanet ihanettir onu savunan da haindir.

Ülkemizde faaliyet gösteren Türk tabipler Birliği Türk barolar Birliği ve diğer bazı STK grupları Avrupa'daki PKK sözcüleri gibi Türkiye'de çıkıp operasyonlar durdurulsun masumların kanı dökülüyor gibi safsatalarla duygu sömürüsü yapmaya kalkıyorlar siz bunları gidin o terör eylemlerinde şehit veren ailelere Bir de anlatın bakalım size ne cevap verecekler hiçbir yüzünüz kızarmıyor ihaneti hainliği savunanları bu millet asla affetmez bunu böyle bilesiniz.

Benim anlamadığım şu gerek tabipler birliği'nin gerekse barolar birliğinin kendi konularında kendi branşlarında olan yanlışlık veya eksiklikleri söylemek yerine vatan hainlerini ve onların yaptığı eylemleri meşhurlaştırmak gibi bir çaba içerisine girmeleri asla ve asla affedilemez.

ALLAH DEVLETİMİZE MİLLETİMİZE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN.

ESEN KALIN...