Tarih 23 Nisan 2022

  • Yazar :Kenan BOZKURT
  • Eklenme Tarihi :26.04.2022 09:52

Yer : Çevlik

Hatay’da Turizm patlamış. Her yer hınca hınç yerli ve yabancı ziyaretçilerle dolu. Bu doluluğa ulaşmada EXPO21 HATAY’ın da etkisini inkar etmemek lazım.

Şehrimizi bu duruma getirenlerin ellerine sııısağlık.

Herkes hikaye anlatıyor. Trübünlere oynuyor. Hatay halkını sadece ve sadece oyunu çalacağı seçmenler olarak görüyor.Hizmet etmek şehre katkıda bulunmak kimsenin umrunda değil.

Tek hedef hikayeler anlatıp sosyal medyada şovlar yaparak bir daha seçilmek.

 

Antakya’da çok güzel bir söz var

“Ne sürdün elime ne sıvayayım yüzüne”

 

Umarım önümüzeki yerel ve genel seçimlerde Hatay halkı seçilmişlerin ve atanmışların yaptıklarını ve yapmadıklarını unutmayacak bu hikayelere ve şovlara kanmayacaktır.

 

Zira daha önceleri olduğu gibi bundan sonra da modern ve medeni bir şehir olmamız yolunda seçilmişlerin ve atanmışların kararları, yaptıkları yapılmasına engel oldukları ile  bu güzel  şehrin gelecekte nerede olacağı konusunda belirleyici olacaktır.

 

Bize söylenilen yalanlara inanır göz boyamalara kanarsak çok değil bundan 15-20 yıl öncesine kadar gezmeye, yemeğe eğlenmeye alışverişe Antakya’ya gelen Gaziantep, Maraş,Urfa, Mardin ve Diyarbakır gibi Turizm konusundaki rakiplerimiz bizi fersah fersah geçmeye devam eder.

Kalın sağlıcakla.