HATAYSPOR YÖNETİME ÇAĞRI

  • Yazar :İrfan Kalın
  • Eklenme Tarihi :06.07.2022 09:47

 

KOMBİNE BİLET ALAN TARAFTARIMIZ UNUTULMASIN.

 

Öncelikle geçen sezon 12  yaş altı çocukların ücretsiz maça girmeleri yerinde bir karardı ve bu sezonda devam etmeli.

 

Ayrıca Hatayspor yönetim kurulumuzun geçen sezon başından beri bilet fiyatlarınn daha makul seviyelere gelmesi çağrılarımızın geçte olsa duyması ve bilet fiyatlarında indirime gidilmesi biz Hatayspor taraftarlarını çok sevindirdi.

 

Bu iki kararı sonuna kadar desteklediğimizi ve yönetim kurulumuzu kutladığımızı belirtmek istiyoruz. Geçte olsa olması gereken oldu. Umarız yönetim bundan sonra .taraftarın sesine daha fazla  kulak verir.

 

Yalnız tüm bu güzel uygulamaları yaparken geçen sezon başında pahalı olmasına rağmen kombine alan taraftarımız unutulmasın. Yönetim ,Önümüzdeki sezon bu yıl kombine sahibi olanlara ekonomik anlamda bir kolaylık sağlamalı. Bu konu ile ilgili yüzlerce mesaj alıyoruz. İnşallah takıma kombine alarak destek olan taraftar unutulmaz. Ayrıca her yıl kombine bilet taraftarlara kolaylık sağlanması uygulaması geleneksel hale getirirlip insanların kombine almasını teşvik edecektir. Ununulmamalı ki bir kulüp ne kadar çok kombine satarsa kasasına o kadar peşin para girer, ekonomik anlamda eli bir nebze olsun rahat eder.

 

Liglerin başlamasına az bir zaman kala , kombine ve bilet fiyatları belirlerken yönetimden beklentimiz mevcut ekonomik şartlar ve geçen sezon tribünlerin bir türlü dolmayışı ile ilgili  tecrübeleri göz ardı etmemesidir.Kabul edelim ki geçen sezon Anadolu takımları arasında en yüksek bilet fiyatları olan takımlardan biriydik.Bu da bizi olumsuz etkiledi.

 

Ayrıca özellikle 3 büyükler diye tabir edilen takımların maçlarında paket bilet uygulamasından vazgeçilmeli. Bu uygulama gerçek Hatayspor taraftarından çok 3 büyükler diye tabir ettiğimiz takımların taraftarını ödüllendirmek oluyor.  Hatta bu maçlarda biletlerde indirim yerine bilet fiyatları biraz daha arttırılmalı.

 

Önümüzdeki sezon dolu tribünler önünde oynamak istiyorsak başta kombine ve tek maçlık bilet fiyatlarınn daha makul seviyelerde olması, park sorununun çözümü, turnikelerin bakımının yapılarak maç günlerinde sorunsuz maça girişlerinin sağlanması gerekir.

İnşallah yeni sezonda taraftar - kulüp bütünleşmesisini daha iyi sağlarız. Sahamızda dolu tribünler önünde oluşacak sinerji ile rakip takımlar için Hatay’ı zor bir deplasmana çeviririz.