SEVGİYLE DÖNSÜN DÜNYA

  • Yazar :Hayrettin Oğur
  • Eklenme Tarihi :02.02.2023 10:24

Sevgiyle başlasın gün!. Onunla başlasın günler,aylar,mevsimler ve yıllar! Onun eseri olsun,bütün güzellikler. Yaşamın bütün çiçekleri onunla açsın. Ona yazılsın,bütün coşkular. Ona yazılsın,bütün sevinçler. Ona yazılsın,bütün duygular. Ona yazılsın,bütün rüzgarlar. Ona yazılsın,bütün şiirler. Ona yazılsın,bütün hasretler. Ona yazılsın,bütün MUTLULUKLAR.. 

"Sevgi" ile yazılan bütün eserler daima çok anlamlı ve çok güzel olur. Onun resimleri,fotoğrafları da!. Sevda dediğimiz,aşk dediğimiz,tutku dedğimiz her şeyde devamlı "coşku" vardır. Coşkunun,heyecanın en güzel tanımı da ondadır. Onun varlığı yaşama en güzel renkleri sunar. Renkler onunla sürekli "canlı" kalır. Bir başkadır onun varlığı.. 

Sevgiyle doğsun gün/Sevgiyle doğsun güneş/SEVGİYLE DÖNSÜN DÜNYA.. Mutluluğa giden yolun başında ve sonunda devamlı SEVGİ vardır.Sevginin olduğu yerde;güzellikler de olur,mutluluklar da!. Sevgisiz mutluluk asla olmaz!. Sevgidir,bu yaşama hayat katan. Sevgidir,bu yaşama güzellik katan. Sevgidir,bu yaşamı daha bir yaşanır hale getiren.. 

Hayatın en güzel çiçeği SEVGİDİR. Dünyanın da!. Doğanın her şeyi onu bize anlatır. Tabiatın güzelliğinin bütün yolları da ona çıkar. Kelimelere anlam katan,onları daha bir anlamlı yapan da odur. Onun yeri devamlı ve her zaman "ayrı" olmalıdır. Hayatımızın en müstesna,en seçkin,en önemli,en değerli yerini devamlı ona verelim. Gönlümüz devamlı sevgiyle dolsun!. 

En çok ona,SEVGİYE ihtiyacımız var. İlk ihtiyaç onun. Bütün ihtiyaçlar da onun. Doğa sevgisi,insan sevgisi vazgeçilmez konumundadır. Sevgiyi gönülden sunmak lazım. Sevgiyle mutluluğa doğru gitmeliyiz. Mutluluğun ondan başka yolu yok!. Sevdikçe çok daha güzel olacak bu hayat!.   BÜTÜN SEVGİLER,BÜTÜN MUTLULUKLAR SİZLERİN OLSUN!.