SEVGİNİN YILI OLSUN

  • Yazar :Hayrettin Oğur
  • Eklenme Tarihi :30.12.2022 09:49

Başka bir yıl olmasın!. Sevginin olsun!. Gönüller dolusu sevgilerin senesi olsun!. Sevginin nehirler gibi,denizler gibi,okyanuslar gibi aktığı bir yıl olsun..”Sevginin Yılı” olduğu zaman,her şey daha bir güzel olacak. Her şey daha bir anlamlı olacak. Doğanın ve dünyanın bütün güzellikleri insanlığın içinde olsun. Çiçeklerin dünyası gibi olsun!. 

Geleceğin "en güzel" anlarının başlangıcı olsun,isteriz. Geçmişi anımsatmayacak bir yıl olsun,isteriz. Aslında;bütün geçmiş seneleri de anımsatmasın.. Güzelliklerle,huzurla,sağlıkla dolu olsun onun günleri. Onun günleri neşe ile dolsun. Onun günleri,haftaları,ayları,mevsimleri yıldızlar gibi olsun. Onun gibi parlasın!. İsteriz,her tarafı aydınlatsın. 

"Bu dileklerle" girmek isteriz yeni yılla. Yeni yıllara.. Bundan sonra gelecek yıllara da!. Dileğimiz,bütün insanlığın mutluluğudur. “Mutlu insan,mutlu bir dünya yaratır!.” Bu nedenle,yeni günlerden çok beklentimiz var. Bize bu beklentiyi,o hatırlattı.. Geleceği beklemenin özlemi ise;bam-başka!. Eğer,ümitli olunacaksa,onu daha çok sevmemiz lazım. 

Eğer ÜMİT olacaksa,bütün yıllar için olsun.. Bir de sağlığın,huzurun ne kadar önemli olduğunu bize gelecek seneler anlatmalı.. Göstermeli!. Yarınlarda daha çok hasret değil de,daha çok "sevgi" olmalı. Ama bu,"sevgiye hasrette" olabilir. Bir tek ona HASRET edelim. Başka bir şeye değil. Onun hasreti bile,dünyanın en güzel,en anlamlı,en gururlu duygusudur.. 

Sevgi ile geçsin;günler aylar.. Her sabah kalktığımızda güne,güneşe sevgiyle başlayalım. Hayata ümit dolu gözlerle başlayalım. Gönlümüzde sadece SEVGİLER yer alsın. Sadece onlara yer verelim. İnanın,böyle çok daha mutlu olacağız. Çok daha mutluluk vereceğiz… SAYIN OKURLARIMIZIN,DOSTLARIMIZIN VE HALKIMIZIN YENİ YILLARINI KUTLAR,SEVGİ DOLU SENELER DİLERİZ.. MUTLU YILLAR!..