SAYILMAYAN GÜNLER

  • Yazar :Hayrettin Oğur
  • Eklenme Tarihi :25.09.2023 11:59

Her konuda olduğu gibi,hemen herşede sevgi,saygı ve dostlukla yaklaşmak gerekir bu güzelim hayata.. Ona göstereceğimiz yakınlık,bize devamlı ve en iyi şekilde geri dönecektir. O bunu,fazlasıyla hakediyor. Böylece,doğa da,dünya da onunla beraber akmış olacak..

"Sayılmayan günler" olursa da,yaşamın içinde onlara da yer vardır. Sayılmayan günler,yaşanmamış değildir. Elbette,şu ya da bu şekilde yaşanmıştır. Ama,iyi gitmiyor,iyi olmuyor,demek mümkün.

Hüzünlerin ve acıların "günleri" bu duruma getirdiğini söyleyebiliriz. Belkide,günün adını bile değiştiriyor. Ya da farklı yapıyor.. Keder bu,etkisi oldukça ağır oluyor. Onun için,onun günlerini sayamıyoruz.. Bize,bu izni vermek istemez gibi bir hali var.

Keder de geçecek ama!. Sayılmayan günler de sayılacak. Herşey yerine gelecek. Herşey yerinde olacak. Yıllar geçse de!.

"Yaşam" bize en güzel yılları,mevsimleri,ayları ve günleri geri getirecektir. Hatta,herşey eskisinden daha iyi olacak.

Bunun için "gönlümüzde" her zaman,iyiliğe ve güzelliğe yer vermesini bilmeliyiz. Bu bir ümittir!. Saf,yalın,duygusal ve çok özel.. Günün ilk anlarına,ilk havasına benzer. Bize,devamlı sevgileri anımsatır. Sevginin ne kadar değerli olduğunu anlattır. Sevgiyle mutluluğa gidebileceğimizi gösterir. Sevginin ve mutluluğun ümidi,hiç bir şeye değiştirilmez.. 

HERŞEYİN EN GÜZELİ,SİZLERİN OLSUN!.