HAYAT DAİMA GÜZELDİR

  • Yazar :Hayrettin Oğur
  • Eklenme Tarihi :29.06.2022 11:32

Yaşamın olduğu her yer güzeldir.. Canlıların yaşadığı her yer güzeldir. Doğal kaynakların olduğu her yer güzeldir. Günün içinde olan her şey güzeldir. Bir bütün olarak “Hayat,Daima Güzeldir!.”  Onuidaha güzel ve daha yaşanır hale getirmekte bizim görevimizdir. Ödevimizdir!. Doğal olarak olağanüstü güzellikte olan bu yaşamı,daha ileriye götürmek lazım.

 

Bunun başında gönüller dolusu “iyilikler” gelir. Gönülden yapılan hemen herşey her zaman olumlu olmuştur,takdir toplamıştır. Özellikle,doğal çevre konusu bunun başında gelir. Yıllar önce başlayan bu yöndeki değerli çalışmalara hepimizin destek vermesi gerekir. Hem de tam destek!. Zira yaşadığımız dünyanın bütün özellikleri insanın kendisi için varolduğunu hatırlamakta yarar vardır.

 

Daha temiz,daha bakımlı,daha sağlıklı bir çevrede yaşamak herkesin hakkıdır. Daha yeşil,daha saf olsun herşey. Burada,doğanın sunduğu bütün nimetlerden ve güzelliklerden de en iyi şekilde faydalanmakta vardır. Onların bütünü,tamamı insan içindir. İnsanın mutluluğu içindir.

 

Bütün hızıyla devam eden bu güzelim hayatta,daima ve her konuda “olumlu” düşünmek insana huzur ve güven verir.  Olumlu düşünen,rahat yaşar!. Olan ve oluşabilecek sorunların üstesinden bu yaklaşımla gelmek mümkün. Sorunlar böyle,daha rahat ve daha doğru çözülmüş olur. Hayatın içindeki saygı gibi,anlayış gibi,özlem gibi ve SEVGİ gibi!.

 

Hayat daima,her anda,her günde,her mevsimde,her yılda,her ortamda ve her hasrette güzeldir. Onu,sevgiyle daha bir güzel yapabiliriz. Daha bir yaşanır yapabiliriz. Yaşamın güzelliğine güzellik katmalıyız.. DÜNYANIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNİN SİZLERİN OLMASI DİLEĞİYLE!