HAVALAR,AYNI DEĞİL

  • Yazar :Hayrettin Oğur
  • Eklenme Tarihi :22.09.2023 11:08

Aynı değil bu havalar,bu zamanlar. Yeni olmalarına karşın,içinden çok şey değişmeye başladı. Zamanın akışı bile değişti.. Yine ileriye doğru akıyor ama,farklı bir akış bu!. "Zaman" aynı olmayınca da bir çok şey ondan etkileniyor.

Aynı değil mevsimler.. Onların da havası değişmeye başladı. Mevsimler sırasını kaybetmedi,gidişatını da.. Yönünü ve hızını kaybetti ama!. Dünyasını değil. Mevsimlerin rüzgarları bir başka esmeye başladı. Onun adı, "hüzün rüzgarı" oldu!.

Farklı bir hava esmeye başladı.. 

Kederlerin hali ve gidişatı ne olursa olsun,özlemlerimizi alıp götürmesin ama!. Biz,aynı hasretteyiz.. Aynı duygudayız.. Rüzgarların şiddeti ne olursa olsun,sevgilerimizi alamadı bizden. Sevgilerimiz ve özlemlerimiz bizde kaldı devamlı. Onlar,bizim yolumuzu aydınlatıyor.

Birer yıldız gibi!.

Değişen havalardan önce de "özlem" doluyduk.. Sonra da!. Bu güzelim duygular,bize yaşamın ne kadar değerli olduğunu da gösteriyor. Şimdi,geçmişten daha çok ihtiyacımız var onlara. Onların her anına daha çok muhtacız. En çokta;gününe,güneşine,dünyasına.. Geleceğine,yarınlarına daha çok ihtiyacımız var. Bir de sizin sevginize!.

SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA..