DÜNYAYA AÇILAN PENCERE

  • Yazar :Hayrettin Oğur
  • Eklenme Tarihi :27.10.2022 09:57

Bir pencereniz olsun,dünyaya ve doğaya açılan.. Bir dünyanız olsun,hayata açılan.. Bir hasretiniz olsun,sevgiye açılan!. Yaşamın içinde var olan en güzel duyguları,her günde,her mevsimde yaşatmak lazım. En anlamlı hislerin devamlı hayatımızda yeri olmalı. Hayata bakış açımız,sürekli güzel,anlamlı ve olumlu olmalıdır. Böylece,daha huzurlu bir yaşama doğru yol almış oluruz.. 

Dünyaya açılan en büyük en güzel pencere,GÖKYÜZÜDÜR.. Onun gibi olmak ister bütün pencereler. Doğanın insanlara ve canlılara sunduğu muhteşem mevsimlerin bile devamlı gökyüzüne baktıkları biliniyor. Sadece mevsimler değil,havalar da,özlemler de oraya bakar!. Mavi,ince bulutların içinde SEVGİ dolu şiirler yazılır. Hem de en güzeli!. 

Bütün hayatlar gökyüzüne benzesin!. Onun gibi yıldızlarla,ümitlerle dolu olsun. Yıldızların ümidi bu!. Onun ümidi bam başka!. Başlayan her yeni gün,insanlığa huzur,sağlık ve mutluluk getirsin. Hayatınız gün gibi olsun. Günden daha güzel olsun. Günışığı yolunuzu aydınlatsın. Sevginizle dönsün dünya!. Dünyanız,ilk açan çiçekler gibi olsun!. 

Dünyaya açılan her pencere,sevginin rüzgarlarıyla mutluluğa doğru gider. Son olarak söylenmesi gereken en güzel söz,MUTLULUK bütün insanlığa yakışır. Ona giden her yolda,her anda,her günde,her mevsimde,her yılda mutlaka SEVGİLER de vardır. Mutluluğun ana teması,ana konusu sevgidir. Onunla ömürler yaşanmalı!. Sevdikçe,çok daha güzel olacak bu hayat!.

Gönüllerin penceresinde devamlı sevgiler vardır. Devamlı özlemler vardır.. Gönül penceresinden giren her rüzgar,sevgiyi de beraberinde getirecektir. Gönüller çiçek açmalı. Çiçekler,sevgilere hasret kalmalı. Hayat sevgilere!.  HAYATINIZDAN,SEVGİLER VE MUTLULUKLAR EKSİK OLMASIN!.