BİR YIL GEÇTİ

  • Yazar :Hayrettin Oğur
  • Eklenme Tarihi :19.07.2022 12:28

YAZILARIMIZIN YIL DÖNÜMÜ

Bugün,19 Temmuz 2022.. Budan tam bir yıl önce HATAY Gazetesinde ilk makalemizi yayınlamıştık. 19.07.2021 tarihinden bu yana 12 ay geçti. İlk yazımız;”Sanatla Yaşayalım” idi. O günden bugüne kadar toplam 249 makalemizin yayını gerçekleşmiş oldu. Siz sayın okurlarımıza ve dostlarımıza seslenmek,bize ayrı bir gurur kaynağı oluşturuyor. Yazarak sizlere ve hayata yakışmaya çalışıyoruz!.

 

Yıllardır istikrarlı ve düzenli bir şekilde yaptığımız GAZETECİLİK  görevimizin yanında,makalelerimiz ve sanatsal yazılarımız da devam etti hep!. Biz,yazarak yaşıyoruz.. Yazılar,bizim dünyamız!. Yıllar önce başlayan "yazı yazma tutkumuz" hiç durmadan devam etmiştir. Hayatımızın en önemli senelerini yazı yazarak geçirdik. Yıllar geçti ama,yazılarımız hep etti..

 

HATAY Gazetesinde tam bir yıldan bu yana devam eden makalelerimizde;sanat vardı,güzellik vardı,sevgi vardı. Hayatın en iyi,en olumlu ve en güzel tarafını alıp işlemeye çalıştık. Yazılarımızda,doğa da önemli bir yer tutmuştur. Onun ve çevrenin korunup,kollanması için elimizden geldiğince katkılar yapmaya çalıştık.  Biz,yazarak doğayı ve hayatı çok sevdik!.

 

Sanatın yazıya,yazının sanata dönüşmesi ve insanlığa daha çok fayda sağlaması için çabalar sarf ettik. Onun yaşamı daha da güzelleştirdiğine inanıyoruz!. Yıllar sonra da bu ve buna benzer makalelerimiz devamlı sürecektir. Yazılarımızla yaşama anlam katabiliyorsak ne mutlu bize!. Zira yaşamın kendisi çok anlamlıdır. Her şeyden daha anlamlıdır. Onun yeri bam-başka!.

Yazılarımızın yıl dönümünde HATAY Gazetesinin okurlarını ve dostlarını saygıyla selamlıyoruz. Ayrıca,gazetenin sahibine,yöneticisine ve personeline de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gelecek yazılarımızda yeniden buluşmak üzere,hepinize saygılarımızı ve sevgilerimizi arz ediyoruz. Bizim Yazılarımız,Sizlerle Daha Bir Güzel!.   BİZDEN SİZE GÖNÜLDEN SEVGİLER!.