300üncü MAKALEMİZ

  • Yazar :Hayrettin Oğur
  • Eklenme Tarihi :03.10.2022 09:38

Hepinize en iyi dileklerimizi sunuyoruz.Yeni başlayan haftanın ve Ekim ayının size huzur,sağlık ve esenlikler getirmesini dileriz.. Bu yazımızla beraber 300.cü makaleye ulaşmış oluyoruz. Hatay Gazetesinde yaklaşık olarak 15 aydan bu yana sürdürdüğümüz yazılarımızın bugün,300’üncüsüne varmış olduk. Daha bir çok yeni yazılarımız ve makalelerimizle size seslenmeye devam edeceğiz. 

“Yazı yazarak” hayata ve sizlere yakışmaya çalışıyoruz. Eğer az da olsa bir faydamız dokunuyorsa,ne mutlu bize!. Ne mutlu bize,sizin gibi çok değerli okurlarımız ve dostlarımız vardır. Sizin varlığınız ve dostluğunuz bize her zaman güç veriyor. Size seslenmekten her zaman onur duyuyoruz. Yazığımız her yazıda,her cümlede,her satırda hep sizler vardınız.. 

Bütün hızıyla akıp gitmekte olan bu güzelim hayatın içinde ne varsa onu yazmaya çalıştık. Sanata,doğaya ve sevgiye ise ayrı bir yer verdik. Ayrı bir önem verdik.. Onların yaşamın en güzel tarafı olduğunu anlatmaya çalıştık.. Yazılarımızla tabi!. Eğer gün güzelse,eğer sabah güzelse,eğer güneş güzelse,eğer mevsim güzelse onu öyle yazdık. En yalın haliyle.. Olduğu gibi!. 

İlk yazımızdan bu yana geçen sürede sizler için en değerli ve en anlamlı konuları dile getirmeye çalıştık. Hayatın anlamlı ve güzel tarafını anlatmaya ve sunmaya çaba harcadık. “Hayat,her şeyiyle yaşamaya değerdir..” O zaman,bu değeri biz en iyi şekilde anlatmalıyız. En iyi kelimelerle,en iyi cümlelerle!. Yaşamın güzelliğini,güzel sanatların güzel yazılarıyla anlatmak istedik. 

Sayın okurlarımız,sevgili dostlarımız size bu yazılarımızla ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Sizin daha çok huzurlu ve daha çok mutlu olmanız için biz,böyle yazılar yazarız. Sizin yüzünüz hep gülsün isteriz!. DÜNYANIN VE HAYATIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ SİZLERİN OLSUN!.