YİĞİT: ÖZENLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

  • Eklenme Tarihi :02.01.2023 | 13:44

İskenderun Spor Teknik Direktörü Nedim Yiğit 1. Etap kamp sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

YİĞİT: ÖZENLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Yiğit, Liglere verilen aradan sonra 1 hafta dinlenen oyuncularla bir araya geldiklerini atarak şunları söyledi “Bazı oyuncularımızın hafif sakatlıkları nedeniyle tedavilerine devam edildi.2 yeni transferimiz Bahadır ve Oğuzhan takımımıza katıldılar.Bu kısa dönemi oldukça yoğun ve verimli geçirmeye gayret ettik. Çalışma tempomuz iyiydi. Oyuncu grubumuz ile oyunumuzun geliştirilmesi ve daha güçlü bir oyun için neler yapabiliriz, fiziksel çalışmalarımızın yanında kısa kısa bu konular üzerinden de geçtik.

2 günlük aradan sonra Antalya ‘da 2. hazırlık dönemi için bir araya geleceğiz. Kampta da bu çalışmalarımız devam edecek. 1.hazırlık dönemini tüm arkadaşlar özveri ve coşkuyla tamamladılar

Antalya’da da gerçekleşecek 2. hazırlık dönemi antrenmanlarımızın da aynı özveri ve coşku ile devam etmesi ve ilk haftadan itibaren lige yansıması için hep birlikte özenle çalışmaya devam edeceğiz.

Takımımıza katacağımız 1-2 oyuncu daha olacak. Onların kampa yetişmesi için Başkanımız ve transfer komitemiz çalışmalarına devam ediyor”. (Haber Merkezi)