UĞUR KOLEJİ, 5 YILDIR ŞAMPİYON

  • Eklenme Tarihi :31.12.2023 | 00:58
  • Muhabir :Haber Merkezi

UĞUR KOLEJİ, 5 YILDIR ŞAMPİYON

Uğur koleji, Basketbol dalında hem erkek hem de kızlarda elde ettiği Hatay şampiyonluğuyla, beş yıldır yenilmez armada haline geldi.

 

Hatay Okul Sporları Liseler Arası Basketbol Genç A kategorisinde İskenderun Uğur Anadolu ve Fen Lisesi’nin hem kız hem erkek basketbol takımı, geleneği bozmayarak beşinci kez Hatay şampiyonu olarak gruplarla mücadele etme hakkını kazandı.

BİZİM AÇIMIZDAN ÇOK ANLAMLI

Şampiyon takımı karşılayan Okul Müdürü Ayşegül Cesur, beş yıldır şampiyonluğu kaptırmayan takımdaki sporcuları ve teknik kadroyu kutladı. Okul Müdürü Cesur, elde ettikleri bu başarının tesadüfi olmadığını bir kez daha gösterdiklerini dile getirerek “Disiplin, sistem ve ekip ruhunun birleştiği bu oluşumda başarı geldi. Bu koşulları oluşturan kız ve erkek basketbol takımlarımız bölge şampiyonalarında Hatay’ı temsil edecek. Depremin ardından elde edilen bu başarı bizim açımızdan çok anlamlıdır” dedi.

İNANCIMIZ TAMDIR

Bu başarıda emeği geçenlere teşekkür eden Okul Müdürü Ayşegül Cesur şunları söyledi: “İskenderun Uğur Okulları Basketbol Antrenörü ve başarının mimarı Gökçe Çapar ile her zaman spora ve sporcuya en büyük desteği veren İskenderun Uğur Okulları Kurucusu Kadircan Karakayalı’ya teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu ruhun mevcut olduğu Uğur Okullarında bölge şampiyonalarındaki mücadelelerden de başarılar elde edeceğimize inancımız tamdır.”