TURUNCU MAVİLİLER ŞÖLEN'E HAZIRLANIYOR

  • Eklenme Tarihi :17.05.2022 | 08:34
  • Muhabir :

TFF 3. Lig 2. Grubunda Play-Off yarı final ikinci maçında yarın İskenderun 5 Temmuz stadında karşılaşacak olan Akdeniz temsilcisi İskenderunspor, 52 Orduspor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Bülent Yenihayat nezaretinde sürdürüyor.

TURUNCU MAVİLİLER ŞÖLEN'E HAZIRLANIYOR

Memleket sevdalısı İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, müsabakanın tüm gelirleri Süper Lige yükselen İskenderun Engelliler Basketbol takımına prim olarak dağıtılacağını açıkladı.

 

İŞ ADAMLARINA DESTEK ÇAĞRISI

İskenderun Spor ile 52 Orduspor müsabakasındaki tüm bilet gelirlerinin Süper Lige çıkan İskenderun Engelliler Basketbol takımına Prim olarak dağıtılacağının açıklanmasının ardından Turuncu Mavili taraftarları harekete geçirdi. İskenderunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zeki Erdem, tüm iş adamlarını bilet desteğine davet etti. Edinilen bilgilere göre daha önce İskenderunsporlu taraftarlar, daha önce dağıtılan konbine biletlerinin iptal edileceği ve yerine 52 Orduspor maçında alacakları maç bileti ile İskenderun Engelliler Basketbol takımına destek olacak. Buna yöneticiler de dahil edilmesinden dolayı, bu karşılaşmada isim listesi verilmeyecek. (Haber Merkezi)