TARAFTARLAR MERSİN’E AKIN EDECEK - Hatay Gazetesi

TARAFTARLAR MERSİN’E AKIN EDECEK

  • Eklenme Tarihi :24.05.2024 | 16:07
  • Muhabir :YASER ÇAPAROĞLU

TARAFTARLAR MERSİN’E AKIN EDECEK

Atakaş Hatayspor’un, Çaykur Rizespor’la oynayacağı tarihi maç için binlerce Hataylı Mersin’e çıkarma yapmaya hazırlanıyor. Tüm taraftar gruplarının vatandaşlara “Maça gelin” çağrısı yaptığı, Hatay Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinin de otobüs kaldırmaya hazırlandığı bu ortamda Hatayspor en çok ihtiyaç duyduğu taraftar desteğine Çaykur Rizespor maçında kavuşacak.

 

Maçlarını Mersin’de oynaması nedeniyle az sayıda bir taraftarın desteğiyle maçlarına çıkan Bordo-Beyazlılar sezonun finaline taraftarlarının yoğun desteği altında çıkmaya hazırlanıyor. Maçın başlama düdüğü ile beraber takımına büyük bir destek vererek tek çare olan galibiyete katkı sağlamak isteyen Hataylılar bilet satışını da yoğun bir ilgi gösteriyor.

15 ilçeden otobüs kaldırılacağını duyuran Hatay Büyükşehir Belediyesi “Hadi Hatay. Takımına sahip çık. Yaşadığı tüm zorluklara, tüm haksız kararlara rağmen Süper Lig'de bizi gururla temsil eden Hatayspor’umuza destek olmaya gidiyoruz” açıklamasıyla Hataylılara çağrıda bulundu. Öte yandan Atakaş Hatayspor zorlu maçta bilet fiyatlarını 31 TL olarak belirledi.