TARAFTAR ŞAMPİYONU BAĞRINA BASTI!

  • Eklenme Tarihi :28.05.2022 | 11:45

Play-off final maçında galip gelerek kupayla kente dönen İskenderunspor’u, şehre girişinde büyük bir sevgi gösterisiyle karşılayan kalabalık taraftar topluluğu takımı bağrına bastı.

TARAFTAR ŞAMPİYONU BAĞRINA BASTI!

Oldukça mutlu ve heyecanlı olan taraftarlar duygularını şöyle dile getirdi; “Hayırlı uğurlu olsun, biz bu şampiyonluğu aslında geçen sene hak etmiştik, İstanbul'a kadar gittik, penaltılar sonucu mağlup olduk, elendik, üzgün geldik ama yılmadık. Güzel bir başkanımız var. Futbolcusuyla yönetimi ile taraftarıyla o sene bu sene dedik şampiyonluğa inandık, kenetlendik, en son Ankara’ya büyük taraftar çıkarması yaptık, yendik geldik, memlekete hayırlı olsun. Hakan Bolat başkanımız taraftarımıza çok emek verdi. Böyle bir başkan daha İskenderun'a gelmedi, gelen de gitti. Onu, o kadar çok yıldırdılar ki ama o yine de yılmadı. Bu şampiyonluk bu kadar önemliydi ki, bu halka bu İskenderun'a çok büyük bir şampiyonluk getirdi Hakan Bolat.”

 

METE ASLAN BULVARINDA KARŞILAYACAĞIZ

Takımlarını Mete Aslan Bulvarı'nda karşılayacaklarını belirten taraftarlar, “Değerlerimizi de unutmamak lazım. Şu an İskenderun'umuzda bir şehidimiz var, tüm taraftarlardan ricamız meşale yakmasın, torpil atmasın güzel bir şekilde karşılayalım. Slogan atalım ama eğlenmek bize yakışmaz, değerlerimizi unutmamak lazım. Şampiyonuz, sevinçliyiz, 7'den 70'e kadar herkes dün Ankara'da İskenderun'u destekledi, burada stada gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah'ın izniyle önümüzdeki sene 2. ligde de şampiyon olmayı hedefliyoruz. Hakan başkanımıza teşekkür ederiz, futbolcu kardeşlerimize teşekkür ederiz.”

DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİLER

“Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz, taraftarından yönetimine, bütün futbolculara kadar herkes üzerine düşeni sonuna kadar yaptı ve beklenen de, bu özlenen de oldu. İşin ucunu tuttuk, bizi artık Süper Lig beklesin. Biz Süper lig'e doğru gidiyoruz, son 24 ayımız kaldı. Bu ekip her zaman süper ligi hak ediyor. Maddi manevi destek veren herkese teşekkür ediyoruz.”

Karşılamaya izleyen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, şehidimiz anısına saygı gösterilmesinin önemine vurgu yaparak; “Şehit İskenderun’umuzun şehidi. Dün iki olayı birden yaşadık, hem üzüldük hem sevindik. Hepinizden rica ediyorum hassas olalım” dedi. (Haber Merkezi)