TamSahanın 235. Sayısı Yayında - Hatay Gazetesi

TamSahanın 235. Sayısı Yayında

  • Eklenme Tarihi :02.06.2024 | 15:44
  • Muhabir :Haber Merkezi

TamSahanın 235. Sayısı Yayında

TamSaha dergisinin 2024 Haziran sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 235. sayısı da dopdolu.

14 Haziran'da başlayacak 17'nci Avrupa Şampiyonası için geniş bir dosya… Gruplar, statü, maç programımız... Bir bakışta finaller... EURO 2024 için özel maç takvimi... Şampiyonlar ve krallar... Millî Takımımızın final yolu… Finallerde Türkiye… Üç rakibimizin anatomisi... Grubumuzdaki takımların kadroları... Hakemler ve stadyumlar...

Avrupa Şampiyonası finallerinin en muhteşem 10 maçı, en güzel 25 golü, en büyük sürprizleri, şampiyonların en iyi on biri ve finalistlerin en iyi on biri dosyaları Onur Erdem'in kaleminden. Yine Onur Erdem imzalı Avrupa Şampiyonası Tarihi ve Avrupa Şampiyonalarında Türkiye dosyalarının son bölümleri.

Tuğçe Mercan: "Hayalim bir erkek takımında antrenörlük"

Kadın Millî Takımlarımızın başarılı antrenörlerinden birisi. Futbol, hayatının odak noktasında yer alıyor. Bir futbol okulu kurup kulübe dönüştürdü ve profesyonel futbolcular yetiştirdi. Amatör erkek takımlarında antrenörlük yaptı. Büyük hayali ise profesyonel bir erkek takımında antrenörlük yapmak.

Burcu Özsoy - Buket Özsoy: Ay-yıldızın ikizleri

Denizlili ikizler Genç Millî Takımlarımız için ter döküyor. Biri sol bek, diğeri ise orta sahada görev yapan Horozkentspor'un oyuncuları, son olarak U16 Millî Takımımızla Belarus'ta şampiyonluk yaşadı. İkizlerle hayat hikâyelerini, kadın futbolunun gelişimini ve hedeflerini konuştuk.

Ayrıca, "Trendyol Süper Lig: Galatasaray rekorlarla şampiyon", "Ziraat Türkiye Kupası: Kupa beyi Beşiktaş", "Şampiyonlar Ligi: Real Madrid'in tapulu malı", "UEFA Avrupa Ligi: Atalanta'nın Lookman hekimi var", "UEFA Avrupa Konferans Ligi: Olympiakos komşuyu kupa sahibi yaptı", "Avusturya Ligi: Salzburg'un 10 yıllık hegemonyası yıkıldı", "Cesar Luis Menotti: Arjantin'in kaderini değiştiren futbol filozofu", "Polonya Ligi: Bir sürpriz şampiyon daha", "Şampiyonlar Ligi'nin yenileri", "2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri: İkinci galibiyet", "Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi: Galatasaray'dan ilk şampiyonluk", "Spor Toto 1. Lig Play-Off: Son süper Bodrum FK", "İsmail Gökçek: Rekabet faydalı mıdır?" dosyaları ile TamSaha'nın 235. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla farklı bir içerik yer alıyor.