STREETBALL TURNUVASI İLGİ GÖRDÜ - Hatay Gazetesi

STREETBALL TURNUVASI İLGİ GÖRDÜ

  • Eklenme Tarihi :22.06.2024 | 14:43
  • Muhabir :Haber Merkezi

STREETBALL TURNUVASI İLGİ GÖRDÜ

Hatay’ın güzide eğitim kurumlarından Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi’nde geniş katılımlı streetball turnuvası düzenlendi.

Tadına doyulmaz sokak lezzetleri, sınırsız müzik ve eğlencenin birleşimi olan streetball’da Hatay’a öncülük eden Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi’ndeki program dolu dolu geçti. Kent genelinden çok sayıda eğitim kurumu takımlarının katıldığı ışık gösterileriyle fark yaratan organizasyonda Özgür Ruhların zumba şovu powerfir zumba takımı da gösteri yaptı.

TURNUVA ŞAMPİYONLARINA ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Enver Kayın gerçekleştirdiği ateş şovuyla ateşle basketbolu birleştirerek katılımcılara heyecanlı anlar yaşattı. 10-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen turnuvada dereceye giren yıldızlar, gençler, büyükler ve veteranlardan oluşan takımlara ödülleri dağıtıldı. Ayrıca Mayk Usta ve Barış Bahar’ın sunumuyla gecede Mikotin Band ile Nihat Mugil de sahne aldı. Ayrıca turnuvanın yapılmasına katkı yapan Beden Eğitimi öğretmeni Mehmet Cem Hanoğlu ve Okul Müdürü Ali Mansuroğlu da organizasyonda sahneye çıkartılarak onure edildi.