SONUNA KADAR KOVALAYACAĞIZ

  • Eklenme Tarihi :02.12.2022 | 12:51
  • Muhabir :

İskenderun spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Osmaniye’deki maçta taraftar desteğinden memnun kaldıklarını belirten Bolat, sezonun ikinci yarısında kullanacakları Kırıkhan stadında ise seyirci sayısının daha yüksek olmasını beklediklerini belirtti.

SONUNA KADAR KOVALAYACAĞIZ

İskenderun spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, şampiyonluğu yılmadan sonuna kadar kovalayacaklarını söyledi. Osmaniye’deki maçta taraftar desteğinden memnun kaldıklarını belirten Bolat, sezonun ikinci yarısında kullanacakları Kırıkhan stadında ise seyirci sayısının daha yüksek olmasını beklediklerini belirtti.

 

Bolat, Osmaniye stadında Serik Belediyespor ile güzel bir maç oynadıklarını belirterek “Ancak sonuç olarak iyi değildik. Takım da çok iyi top oynadı ama seyirci ambiyansı stat doluluğu baya iyiydi. Buradan Osmaniye’ye gidilmesi de zor olmuyor, daha rahat gidip geliyoruz” dedi.

DAHA İYİ OLACAK

Buca maçını da Osmaniye Stadında oynayacaklarını ifade eden turuncu mavili kulübün Başkanı Hakan Bolat “Sonrasında Kırıkhan stadına gideceğiz. Kırıkhan stadı hazırlanıyor, bildiğimiz kadarıyla ama oraya bir maç aldılar. Biraz planlarımızı aksattı, ikinci yarı gençlik spor müdürlüğü de bir sorun çıkmazsa ikinci yarı maçlarımızı Kırıkhan stadında oynayacağız, bundan dolayı mutluyuz.  Çünkü kendimize göre bir stat. O stada da ful taraftarla oynayacağımıza inanıyorum, daha iyi olacak” diye konuştu.

KÖTÜ OYNAMADIK

Kulüp Başkanı Bolat maçla ilgili de iyi top oynadıklarını vurgulayarak “Kötü oynamadık, çok gol kaçırdık. Sahanın çoğuna biz hakimdik ama hakem gene bir faul ve sayılmayan bir golümüz var. Bu kaçıncı gol oldu, biz de şaşırdık! İskenderun sporu genel olarak söylemem gerekirse; ilk defa çıktığı bir ligde şu anda stat olmadığı halde liderin bir puan gerisinde ve hiçbir yerden gelmeyen,  yardımsız, çok şükür iyi bir yerdeyiz, daha iyi olacağız. Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız. Biz işimizi gücümüzü bıraktık bu işle uğraşıyoruz. Elimizden geldiğince sonunu kadar kovalayacağız. Bazen skor kadar isteseniz, olmuyor.”

BAZEN İŞLER İSTEDİĞİMİZ GİBİ GİTMİYOR

“Bazen işler istediğimiz gibi gidiyor. Ama Türkiye’de bugün kime sorarsanız sorun stadyumu olmadan bir puan geride olmak, böylesi bir zor grupta, kolay değil. Gönül isterdi ki bu hafta biz de yenelim, lider olalım ama olmadı. Bundan sonraki maçları nasıl kazanırız, nasıl daha iyi şeyleri yaparız, nasıl İskenderun sporu daha iyi yerler getire biliriz?  onun mücadelesi içerisindeyiz. Şu anda  takım olarak teknik heyet ve taraftarlar hep birlikte bir birimize kenetlendik. biz mutlu sona ulaşacağımıza çok inanıyoruz” şeklinde konuştu.