SONUCU NE OLURSA OLSUN DOSTLUK KAZANSIN!

  • Eklenme Tarihi :20.12.2023 | 12:46
  • Muhabir :Haber Merkezi

MKE Ankaragücü’nün Sportif Direktörü Bekir Aracı, Perşembe akşamı Türk futbolunun iki güzide takımının karşılaşacağını ve dostluğun ön planda olacağını söyledi.

SONUCU NE OLURSA OLSUN DOSTLUK KAZANSIN!

Hataylı hemşehrimiz Bekir Aracı, gazetemize konuşarak, bir dönem görev yaptığı Atakaş Hatayspor’u Ankara’da misafir etmekten onur duyacaklarını belirtti.

Çaykur Rizespor maçı sonrası eski başkanlarının ve kulüplerinin ceza almasından üzüntü duyduklarını ifade eden MKE Ankaragücü Sportif Direktörü Bekir Aracı, “Bu konuyla ilgili yönetim kurulumuz gerekenleri söyledi, artık tek düşüncemiz MKE Ankaragücü’nün başarısıdır. Perşembe akşamı çok önemli bir maça çıkacağız. Benim açımdan önemi bir kat daha fazla olan Hatayspor karşılaşmasının dostça ve centilmence sonuçlanacağına inanıyorum. Sonucu ne olursa olsun dostluk kazansın” dedi.

SORUMLULUKLARIMIZ ARTTI

MKE Ankaragücü’nün Sportif Direktörü Bekir Aracı, sıkıntılı günleri elbirliğiyle aşacaklarına inandıklarını belirterek, “Şu anda sorumluluklarımız daha da arttı, camiamızın birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bu süreçte de başarılı olmak için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceği. Perşembe akşamı oynanacak maçta iki takımımıza da başarılar diliyorum, dostluğun, futbolun konuşulacağı gecede hak eden tarafın kazanmasını diliyorum, Ankaragücü’nün kazanmasını istiyorum” diye konuştu.