Serkan Özbalta istifa etti!

  • Eklenme Tarihi :19.09.2022 | 11:17

Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor'un teknik direktörü Serkan Özbalta görevinden istifa etti. Onursal Başkan Lütfü Savaş teknik direktör arayışı içerisinde oldukları bilgisini sosyal medya hesabından verdi.

Serkan Özbalta istifa etti!

Geçtiğimiz Cuma günü  Yukatel Kayserisporu ağırlayan 4-0’lık skor ile ligdeki kötü gidişatına devam eden Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Serkan Özbalta maçın ardından geçtiğimiz Cumartesi günü görevinden istifa etti. Atakaş Hatayspor Kulüp Yönetimi istifayı sosyal medya hesabından duyurdu. Açıklamada “Teknik direktörümüz Serkan Özbalta ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Serkan Özbalta ve ekibine emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

SAVAŞ: ÖZBALTAYA KARİYERİNDE BAŞARILAR DİLERİM

Atakaş Hatayspor Onursal Başkanı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’da sosyal medya hesabından takımların her zaman bazı olumsuz süreçler yaşayabileceğine işaret ederek “Hatayspor’umuzun teknik direktörü Serkan Özbalta görevinden istifa etti. Tüm takımlarda her zaman bazı olumsuz süreçler yaşanabilir. Mühim olan bundan sonraki süreci iyi yönetmektir ki kulübümüz Hatayspor bu güce sahiptir. Sevgili Özbalta ve ekibine yeni kariyerlerinde başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi. (Haber Merkezi)