Şensöz Ailesinin acı günü - Hatay Gazetesi

Şensöz Ailesinin acı günü

  • Eklenme Tarihi :06.05.2024 | 13:44
  • Muhabir :Haber Merkezi

Şensöz Ailesinin acı günü

Geçtiğimiz dönem Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini yerine getiren M.Cemil Şensöz’ün hayata gözlerini yuman eşi Özlem Şensöz dualarla son yolculuğuna uğurlandı. Bir süredir tedavi gördüğü hastalığına yenik düşerek tüm sevenlerini üzüntüye boğan Beden Eğitimi Öğretmeni Özlem Şensöz’ün cenazesi öğle namazına müteakip İskenderun Çankaya Mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığına dualar ve gözyaşları arasında defnedildi.

Yoğun katılım ile gerçekleşen cenaze namazına Protokol üyeleri, Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Antakya Gençlik Spor İlçe Müdürü Bekir Özçelik ,Altınözü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Zümre, Altınözü Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Ömer Akın, Diyanet Sen Hatay Şube Başkanı Hüseyin Kahraman, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri, Siyasi Partilerin temsilcileri, Kurum Müdürleri, STK başkanları, akraba ve sevenleri katılarak ailenin acıcına ortak oldular.

Merhume Özlem Şensöz için taziyenin İskenderun Diva Otel yanında bulunan evleri önünde kurulacak olan Taziye Çadırında alınacağı bilgisi verildi.