Sen de tribüne beyaz formanla gel - Hatay Gazetesi

Sen de tribüne beyaz formanla gel

  • Eklenme Tarihi :02.07.2024 | 10:03
  • Muhabir :Haber Merkezi

Sen de tribüne beyaz formanla gel

Almanya'da düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda mücadele eden A Millî Takımımız, son 16 turunda bu akşam Avusturya ile karşılaşacağı maçta beyaz formayla sahada yerini alacak. Leipzig Stadyumu'nda oynanacak olan müsabaka TSİ 22.00'de başlayacak.

TFF’den yapılan açıklamada “Taraftarlarımız, Dortmund'daki 62 bin seyirci kapasiteli BVB Stadyumu'nda oynanan Gürcistan ve Portekiz maçlarında ellerinde Türk bayraklarıyla tribünlerin çok büyük bir bölümünü doldurarak, Borussia Dortmund taraftarlarının meşhur "Sarı Duvar"ını ilk maçta "Kırmızı Duvar"a, ikinci maçta ise "Beyaz Duvar"a dönüştürmüştü. Hamburg'da Çekya maçının oynandığı 49 bin kapasiteli Volkspark Stadyumu'nda da A Millî Takımımızı yalnız bırakmayan taraftarlarımız, 16 yıl sonra gruplardan çıkmış olmamızın yarattığı büyük coşkuya beyaz formalarıyla ortak olmuşlardı. Bu akşam da tüm taraftarlarımızın tribünlerde yine beyaz formalarıyla yer alarak bu kez de Leipzig Stadyumu'nu beyaza boyamalarını bekliyoruz.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun mağazacılık ortağı 11teamsports Group, A Millî Takımımızın EURO 2024 serüveni boyunca Berlin'in yanı sıra Dortmund, Hamburg ve Leipzig'de kendi perakende satış noktalarında resmî TFF shop-in-shop mağazaları kurdu.

Leipzig şehrinde bulunan 11teamsports mağazasının adresi şu şekilde:

11teamsports Store

Lutherstraße 11

04315 Leipzig” denildi