ŞAMPİYON SPORCULARDAN ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :09.06.2022 | 10:35
  • Muhabir :

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un Türkiye ve dünya şampiyonu sporcuları, Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’i ziyaret etti.

ŞAMPİYON SPORCULARDAN ZİYARET

Kulüp başkanı Zekiye Barutçu Yiğitbaşı ile takım antrenörleri Murat Akman ve Yeşim Teker, şampiyon sporcuları ziyaretlerde yalnız bırakmadı. Mavi-beyazlı genç sporcular turnuvalarda kazandığı kupa ve madalyaları İl Müdürü Gevrek’e takdim etti.

 

Birbirinden başarılı sporcuları karşısında görmekten memnuniyet duyduğunu belirten İl Müdürü Gevrek, Hatay’dan Türkiye ve dünya şampiyonlarının çıkmasının gurur verici olduğunu ifade etti ve mavi-beyazlı sporcuları, takım antrenörlerini ve kulüp yöneticilerini tebrik etti.

MUTLAK HEDEFİ ŞAMPİYONLUK

Mavi-beyazlı kulübün başkanı Zekiye Yiğitbaşı yaptığı konuşmada, “Gerek takım gerek bireysel sporlarda olsun kulübümüzün mutlak hedefi şampiyonluklardır. Bununla birlikte Türk sporuna ve milli takımlara oyuncu yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Katıldığımız turnuva ve şampiyonlarda elde ettiğimiz başarılar bizi gururlandırıyor. Hiç şüphesi bize bu imkânı sağlayan Onursal Başkanımız Lütfü Savaş’tır. Onun verdiği destekler ile hem kulübümüz hem de şehrimiz başarılarla anılmaya devam edecek. İl Müdürümüz Sayın Murat Gevrek’e nazik ev sahipliği için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hatay Büyükşehir Belediyesporlukickboksçular, 7. Uluslararası Kick Boks Dünya Kupası şampiyonasında 7 branşta 1 dünya şampiyonluğu, 6 dünya ikinciliği ve 7 dünya üçüncülüğü; kulğp bünyesinde yeni mücadele etmeye başlayan dansçılar da Kulüplerarası 6. Etap Salsa Şampiyonası’nda 18 kupa ve 31 madalya kazanarak tarihi bir başarının altına imza atmıştı. (Haber Merkezi)