SAMANDAĞ BELEDİYESİ ÜCRETSİZ YAZ KURSLARI DEVAM EDİYOR

  • Eklenme Tarihi :10.08.2022 | 10:02

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları doğrultusunda Samandağ Belediyesi tarafından düzenlenen 'Ücretsiz Yaz Kursları' devam ediyor.

SAMANDAĞ BELEDİYESİ ÜCRETSİZ YAZ KURSLARI DEVAM EDİYOR

Yaz tatillerinde hem çocukların tatillerini verimli geçirmeleri hem de çocukların bedensel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Voleybol, Badminton, Boks-Kick Boks, Atletizm, Basketbol ve Keman kursları devam ediyor.

Samandağ Belediyesinden yapılan açıklamada çocuklarımızı ve gençlerimizi spora özendirerek daha sağlıklı bireylere yetiştirmek amacıyla kursların devam ettiği belirtilerek ; “ Belediye Başkanımız Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları doğrultusunda çocuklarımızın tatillerini verimli geçirmeleri amacıyla başlattığımız yaz kurslarımız devam ediyor. Geleneksel hale getirdiğimiz yaz kurslarımıza vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi bizi memnun etti. 7 farklı branşta Samandağlı çocuklarımızın ücretsiz faydalandıkları, eğlenerek kendilerini geliştirebildikleri, sosyal aktivite ihtiyaçlarını giderebildikleri kurslarımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda Beden Eğitimi öğretmeni tarafından her sabah Atatürk Sahil Parkında egzersiz ve Step-Aerobik dersleri devam ediyor. Vatandaşlarımıza yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verildi. (Haber Merkezi)