RİVA’DA İLK ÇALIŞMA YAPILDI

  • Eklenme Tarihi :28.01.2024 | 00:59
  • Muhabir :Haber Merkezi

RİVA’DA İLK ÇALIŞMA YAPILDI

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ülker ile birlikte hayata geçirdiği "Geleceğin Yıldız Kızları" projesi kapsamında titizlikle belirlenerek kampa çağrılan 33 oyuncu Riva'da ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

 

Kampı ziyaret eden TFF Başkanı Büyükekşi Hatay’dan gelen Duygu Parlakgün’e tam not verdi. Hocalarının da beğenisini kazanan Hataylı sporcunun seçmelerde göze batan isimlerden olduğu öğrenildi. U15 Hazırlık Kampında yer alan genç oyuncularla öğle yemeğinde bir araya gelen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, bugün de geleceğin yıldız adaylarını ilk antrenmanlarında yalnız bırakmadı. İlk kez sahaya inen oyuncuların heyecanına ortak olan Başkan Büyükekşi çalışmayı izleyerek başarılar diledi.

MEHMET UÇAN: "TFF İLE BİRLİKTE BİRÇOK PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK"

Ülker Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Uçan böyle bir projeden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Mehmet Uçan "TFF'yle birlikte geçmişten bugüne birçok alt yapı projesini hayata geçirdik. Bunların en önemlilerinden biri de Futbol Köyleri'ydi. Bu süreçte TFF'yle birlikte 9 yılda, 25 ilde 65 futbol köyü düzenledik. Bu mirasımızın bize verdiği güçle, kız çocuklarımız için biz de bir hayal kurduk. Projenin başladığı 6 Kasım'la birlikte bu hayalimiz gerçeğe dönüşmeye başladı. U15 Hazırlık Kampı'yla birlikte yeni bir aşamaya geçtik. Geleceğin yıldız adaylarıyla buluştuğumuz, onların kariyer yolculuklarının başında onlarla birlikte yürüyebildiğimiz için çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.