OYUNCULARINA BEŞİKTAŞ’I EZBERLETİYOR - Hatay Gazetesi

OYUNCULARINA BEŞİKTAŞ’I EZBERLETİYOR

  • Eklenme Tarihi :16.05.2024 | 16:12
  • Muhabir :Haber Merkezi

OYUNCULARINA BEŞİKTAŞ’I EZBERLETİYOR

Atakaş Hatayspor, Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Özhan Pulat yönetiminde çalışmalarını Mersin’de sürdüren Bordo-Beyazlılar, Beşiktaş karşısında kazanarak, ligde kalma ümitlerini son haftaya taşımak istiyor.
Teknik direktör Özhan Pulat yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik ve pas çalışması, dar alanda oynanan çift kale maçla sona erdi.
Basına kapalı yapılan idman, yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü.
Beşiktaş karşısında galibiyeti hedeflediklerini belirten teknik direktör Özhan Pulat, “Rakibimizin gücünü biliyoruz, ama bizim de kazanmaktan başka çaremizin de olmadığını biliyoruz. Oyuncularım da bunun farkında, hafta başından bu yana ara vermeden Beşiktaş’a hazırlanıyoruz. İdari sorunları sahaya yansıtmamak için elimizden geleni yapacağız. Tek düşüncemiz var o da Hatayspor’un ligde kalmasını sağlamaktır. Bunu başarırsak, Hatay’a bir sevinç yaşatacağımızı düşünüyor ve sorumluluğumuzu biliyoruz” diye konuştu.
Özhan Puyat, oyuncularına Beşiktaş’ın maç kasetlerini izlettirerek, rakibin artı ve eksilerini göstererek, ezberlettiği ifade edildi.
Hatayspor son çalışmasını Cuma günü yaptıktan sonra İstanbul’a hareket edecek