ÖNTÜRK, MAÇA DAVET ETTİ - Hatay Gazetesi

ÖNTÜRK, MAÇA DAVET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :24.05.2024 | 09:56
  • Muhabir :YASER ÇAPAROĞLU

ÖNTÜRK, MAÇA DAVET ETTİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Öntürk, tüm Hataylıları Pazar günü Mersin’de oynanacak olan Atakaş Hatayspor-Çaykur Rizespor maçına davet etti.

 

Yayladağı’nda muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda Atakaş Hatayspor’a destek isteyen Başkan Öntürk, tüm Hataylıları Atakaş Hatayspor’un kader maçına davet ederek, takımlarını desteklemeye çağırdı.

Hatayspor’un Pazar günü kader maçına çıkacağını belirten Başkan Öntürk, “Hatay Büyükşehir Beleyesi olarak Pazar günü Mersin’de oynanacak olan karşılaşma için Hatay’ın tüm ilçelerinden toplam 100 otobüs kaldıracağız. Bunun yanında takımın kümede kalma durumunda futbolcularımıza 400’er bir lire prim vereceğiz. Bu primi de Hatay Büyükşehir Belediyesi bütçesinden değil, arkadaşımızın dostumuzun desteğiyle vereceğiz.” dedi.

HATAYSPOR BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Mersin’e ciddi bir destekle gitmeyi planladıklarını belirten Başkan Öntürk, “Pazar günü tüm ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte inşallah Mersin stadında olup takımımıza  tam destek vereceğiz. Bu anlamda tüm Hataylıları maça takımlarına destek olmaları yönünde bekliyoruz. Hatayspor’muz bizim için önemli ve değerli. Biz kulübümüzün küme düşmemesi için üzerimize düşeni yapıp takımımıza destek vereceğiz. İnşallah ligde kalırız. Kaldıktan sonra da önümüzdeki sezonda Hatayspor’umuzu kurumsal bir yapıya kavuşturup. Kalıcı başarılı bir takım haline getireceğiz. Ben tekrar herkesi maça davet ediyorum.” diye konuştu.