ÖĞRENCİLER DALIŞ EĞİTİMLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI - Hatay Gazetesi

ÖĞRENCİLER DALIŞ EĞİTİMLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

  • Eklenme Tarihi :28.06.2024 | 14:12
  • Muhabir :MİTHAT KALAYCIOĞLU

Munzur Üniversitesi Pertek Sakine Genç MYO Su Altı Teknolojisi Programı öğrencileri, su altı kaynak ve kesim eğitimlerini, açık deniz dalışları ve satıhtan ihmalli dalış eğitimlerini başarıyla gerçekleştirdi.

ÖĞRENCİLER DALIŞ EĞİTİMLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

 

3-13 Haziran tarihleri arasında İskenderun’da düzenlenen uygulamalı eğitim çerçevesinde; Munzur Üniversitesi Pertek Sakine Genç MYO Su Altı Teknolojisi Programı öğrencileri, İSTE Denizcilik Teknolojileri MYO Su Altı Teknolojisi Programı Öğretim Elemanları gözetiminde değerlendirme ve kalite güvence süreçlerini başarılı bir şekilde tamamladı.

İSTE Su Altı Teknolojisi programı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Servet Ahmet Doğdu ve Öğr. Gör. Necdet Uyğur gözetiminde verilen eğitimler kapsamında, Munzur Üniversitesi Su Altı Teknolojisi Programı öğrencileri su altı kaynak ve kesim eğitimlerini, açık deniz dalışları ve satıhtan ihmalli dalış eğitimlerini başarıyla gerçekleştirdi.

BAŞARILI PROJELER ELDE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Munzur Üniversitesi öğrencilerinin akreditasyonlarını tamamlamasından memnuniyet duyduğunu belirten İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. Erol Özvar’ın yükseköğretim kurumları arasında iş birliği ve dayanışma iklimini geliştirme vizyonuna uygun olarak Munzur Üniversitesi ile Su Altı Teknolojileri konusunda bilgi, tecrübe ve yeterliklerimizi paylaşmak üzere bir anlaşma yaptık. ‘Birlikte Daha Güçlüyüz’ felsefesiyle hareket ederek bölgemiz ve ülkemiz için çok yararlı işler başarılacağından eminim. Her alanda daha nice iş birlikleriyle de inşallah yelpazemizi genişletecek ve başarılı projeler gerçekleştirerek yeni başarılar elde edeceğiz. Projede emeği geçen ve yorulmadan geleceğimizin teminatı olan gençlerimize önder olan akademisyenlerimize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.