Murat Köleoğlu Görelespor’a İmza Attı

  • Eklenme Tarihi :30.01.2023 | 12:33

Kulüp binasında Görelespor Başkanı Uğur Erbaş ile birlikte gerçekleşen imza töreninde diğer futbolcularda olduğu gibi hemşerimiz Murat Köleoğlu’nun da mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Murat Köleoğlu Görelespor’a İmza Attı

 

DSİ Karadenizspor'da önlibero-orta saha oynayan hemşerimiz  Murat Köleoğlu Giresun Bölgesel Amatör Lig ( BAL )  4. Grupta  da mücadele eden Görelespor’a transfer oldu.İkinci yarı için iddialı bir takım kurma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Görelespor , Murat Köleoğlu’nun yanı sıra Derecikspor'dan  sol bek Yusuf Altınışık, Bahçecikspor'dan stober-orta saha Emirhan Baş ve Kars 36 Spor'dan orta saha Oğuzhan Kanberi renklerine bağlayarak gücüne güç kattı.

Görelespor’un başarısı için elinden gelenin fazlasını yapma gayretinde olacağını söyleyen Murat Köleoğlu transferin her iki taraf içinde hayırlı olması dileğinde bulundu.

Söz verdikleri gibi ikinci yarıya güçlü bir kadro ile girmek adına transferlerde hız kesmediklerini söyleyen Görelespor Başkanı Uğur Erbaş  ,Transferlerin devam edeceğinin altını çizerek Murat Köleoğlu, Yusuf Altınışık, Emirhan Baş ve Oğuzhan Kanberiye Görelespor’a hoş geldiniz diyerek başarı dileklerinde bulundu. (Haber Merkezi)