MORALİMİZ İYİ GALİBİYET İSTİYORUZ

  • Eklenme Tarihi :02.02.2024 | 15:05
  • Muhabir :Haber Merkezi

MORALİMİZ İYİ GALİBİYET İSTİYORUZ

Trendyol Süper Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, bugün Mersin’de Fatih Karagümrük’ü ağırlıyor. Saat 17.00’da başlayacak olan karşılaşma öncesinde tüm hazırlıklarını tamamlayan Bordo-Beyazlılar galibiyeti hedefliyor.

 

Adana Demirspor karşısında 10 hata sonra galip gelmenin morali ile Fatih Karagümrük maçına çıkacak olan Bordo-Beyazlılar, hafta boyunca bu önemli maçın hazırlıklarını yaptı. Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde hazırlıklarını dün yaptığı idmanla tamamlayan Atakaş Hatayspor, Fatih Karagümrük’ü evine puansız göndererek, ligdeki tırmanışını sürdürmek istiyor.

HATAYSPOR HAZIR

Atakaş Hatayspor Silifke Şehir Stadyumu’nda yaptığı antrenmanla idmanla Trendyol Süper Lig’in 24. Haftasında, Mersin Stadyumu’nda oynayacağı Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktör Volkan Demirel yönetiminde yapılan ve 1 saat 15 dakika süren antrenmanda pas drili, taktik ve dar alan çalışması yapıldı.

Hazırlıklarını tamamlayan Bordo-Beyazlılar’da Teknik Direktör Volkan Demirel, ligdeki çıkışlarını devam ettirmek istediklerini söyledi. Fatih Karagümrük maçına mutlak galibiyet için çıkacaklarını belirten Demirel, karşılaşmanın her iki takım içinde zor olacağını sözlerine ekledi.

MORALİMİZ İYİ GALİBİYET İSTİYORUZ

Mersin şehir stadında konuk edecekleri Fatih Karagümrük maçı öncesinde moral ve motivasyonlarının çok iyi durumda olduğunu belirten Bordo-Beyazlıların takım kaptanı Kamil Ahmet Çörekçi, galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini belirtti.

Adana Demirspor karşısında şaytanın bacağını kırdıklarını ve galip geldiklerini belirten Kamil Ahmet, “Zor bir deplasmanda 10 hata sonra galip geldik. Bu moralle Fatih Karagümrük karşısına çıkacağız. Taraftarlarımızın desteği ile bu maçtan da galibiyetle ayrılıp yolumuza devam etmek istiyoruz.” dedi.