Montella'dan Ümit Milli Takım Antrenmanına Ziyaret - Hatay Gazetesi

Montella'dan Ümit Milli Takım Antrenmanına Ziyaret

  • Eklenme Tarihi :02.06.2024 | 15:52
  • Muhabir :Haber Merkezi

Montella'dan Ümit Milli Takım Antrenmanına Ziyaret

A Millî Takım Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella, yarın İstanbul'da İskoçya ile oynayacağı özel maçın hazırlıklarını TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde sürdüren Ümit Millî Takımımızın antrenmanını ziyaret etti.

TFF Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ve A Millî Takım teknik ekibindeki yardımcılarıyla birlikte idmana gelen İtalyan çalıştırıcı, Ümit Millî Takım Teknik Direktörü Levent Sürme ile bir süre görüştükten sonra, oyunculara hitaben kısa bir konuşma yaptı.

A Millî Takım ile Ümit Millî Takım arasındaki bağlantının önemini vurgulayan Vincenzo Montella, kısa süre sonra her iki takımın İtalya ve Polonya'da ortak kamp yapacağını ve karşılıklı iki antrenman maçının oynanacağını belirtti. Montella, yaptığı konuşmada "Levent Hoca ile sürekli istişare halindeyiz ve sizleri devamlı olarak takip ediyoruz. Şu anda A Millî Takım'dan önceki son noktadasınız. Bu fırsatın bilincinde olun. A Millî Takım'a yükselmeniz sizlerin çalışkanlığına ve hocalarınızı dinlemenize bağlı. İtalya'da tekrar görüşmeden önce sizlere İskoçya karşısında başarılar diliyorum." diye konuştu.