Medeniyetlerspor İlk Finalist Oldu

  • Eklenme Tarihi :20.07.2022 | 10:35

HBB tarafından bu yıl 36.cısı düzenlenen Erhan Aksay EXPO Futbol Turnuvası’nın Antakya grubunda ilk finalist turnuvanın ilk gününden itibaren oynadığı başarılı futbolu ile herkesin büyük takdirini toplayan Medeniyetlerspor oldu.

Medeniyetlerspor  İlk Finalist Oldu

HBB Esentepe futbol sahasında oynanan  Medeniyetlerspor- Neva Medikal  karşılaşmasında 2-0 gibi bir sonuç elde eden Medeniyetlerspor  Erhan Aksay EXPO Futbol Turnuvası finaline adını yazdırırken bu başarı taraftarlar arasında büyük sevinç yarattı.

 

Karşılaşma sonrası final coşkusunu kutlamak üzere sahaya inen taraftarlar ve futbolcuların aileleri renkli görüntüler oluşturdular.

Medeniyetlerspor’un bir çok branşta başarılı bir biçimde faaliyet gösteren bir takım olduğunu ve Erhan Aksay EXPO Futbol Turnuvası’nda  da şampiyonluk parolası ile yola çıktığını ifade eden Kulüp Başkanı Bülent Çıldır,Aylardır süren maçlarda elde ettikleri neticeler doğrultusunda hedeflerine iki adım kaldığının altını çizerek Antakya’da oynanacak final ve Körfez bölgesinin şampiyonu ile oynanacak olan final maçı ile inşallah bu yılın şampiyonu olacaklarını söyledi.Başkan Çıldır ayrıca özverili bir biçimde oynadıkları oyun ile herkesin büyük beğenisini kazanan futbolcu kardeşlerine,Teknik heyete ve her maçta kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlarına teşekkür ederek final müsabakalarında başarılar diledi. (TALİP KÖLEOĞLU)