MAÇ GELİRİ PRİM OLACAK

  • Eklenme Tarihi :17.05.2022 | 08:35

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, müsabakanın tüm gelirleri Süper Lige yükselen İskenderun Engelliler Basketbol takımına prim olarak dağıtılacağını açıkladı.

MAÇ GELİRİ PRİM OLACAK

TFF 3. Lig 2. Grubunda Play-Off yarı final ikinci maçında Çarşamba günü saat 15.00 da İskenderun 5 Temmuz stadında karşılaşacağı İskenderunspor, 52 Ordu Spor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Bülent Yenihayat nezaretinde sürdürüyor. Memleket sevdalısı İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, müsabakanın tüm gelirleri Süper Lige yükselen İskenderun Engelliler Basketbol takımına prim olarak dağıtılacağını açıkladı.

 

İŞ ADAMLARINA DESTEK ÇAĞRISI

İskenderunspor ile 52 Orduspor müsabakasındaki tüm bilet gelirlerinin Süper Lige çıkan İskenderun Engelliler Basketbol takımına Prim olarak dağıtılacağının açıklanmasının ardından Turuncu Mavili taraftarları harekete geçirdi. İskenderunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zeki Erdem, tüm iş adamlarını bilet desteğine davet etti. Edinilen bilgilere göre daha önce İskenderunsporlu taraftarlar, daha önce dağıtılan konbine biletlerinin iptal edileceği ve yerine 52 Orduspor maçında alacakları maç bileti ile İskenderun Engelliler Basketbol takımına destek olacak. Buna yöneticiler de dahil edilmesinden dolayı, bu karşılaşmada isim listesi verilmeyecek. (Haber Merkezi)