KARAAĞAÇ EFSANE SPORLU KASTAMONU SPOR'A TRANSFER OLDU

  • Eklenme Tarihi :04.10.2022 | 11:20
  • Muhabir :

Hatay Amatör Küme takımlarından Karaağaç Efsane Sporlu 16 yaşındaki Ulaş Akkaya Kastamonu Spor'a transfer oldu. Arsuz Efsane Spor Genel Koordinatör Fehim Aşkar, yaptığı açıklamada şunları söyledi.

KARAAĞAÇ EFSANE SPORLU KASTAMONU SPOR'A TRANSFER OLDU

Karaağaç Efsanespor Kulubümüzde yetişen Futbolcularımızı ve bölgemizde yetişen gençlerimizi,  Bir çok Kulüpler mercek altına almaları bizleri memnun ediyor. Sadece bölgemizin değil, Türkiye'nin futbolcu fabrikası gibi çalışıyoruz. Bugüne kadar bir çok genç futlbolcumuzu , üst düzey kulüplere ve milli takımlara kazandıran bir kulübüz. 2006 Doğumlu Ulaş Akkaya'yı  Spor Toto 1.Lig kulüplerinden Kastamonu spor’a verdik.  Bir çocuğumuzun daha önünü açmaktan dolayı çok mutluyuz. Kendisine başarılar diliyoruz. Her yıl profesyonel takımlara futbolcularımızı göndermenin gururunu yaşıyoruz.  Nice cevherler yetiştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Emre Altun ve Emir Altun Hocalarımızla beraber  çalışmalarımızın semeresini her yıl alıyoruz. Diğer taraftan da Menejerlik sistemi kurarak, Kulubümüzü daha da güçlenmesinde katkısı olan sayın Cihangir Güner 'e  buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz.