İskenderunspor Sportif Direktörü Tuncay Koçin Oldu

  • Eklenme Tarihi :14.12.2022 | 11:20

Daha önce Hatayspor ve daha bir çok önemli kulüpte görev alan Tuncay Koçin’in İskenderunspor’a transferi camiada sevinçle karşılandı.

İskenderunspor Sportif Direktörü Tuncay Koçin Oldu

Hafta sonu oynanan Bucaspor karşılaşmasında alınan 2-1’lik yenilgi sonrasında İskenderunspor Teknik Direktörlüğü görevinden  istifa eden Bülent Yenihayat’ın yerine sportif direktörlüğe Tuncay Koçin getirildi.Daha önce Hatayspor ve daha bir çok önemli kulüpte görev alan Tuncay Koçin’in İskenderunspor’a transferi camiada sevinçle karşılandı.

İskenderunspor kulübü yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Kulubümüz, sportif direktörlük görevi için daha önce Hatayspor, Başakşehir, Nevşehir Belediyespor, Karacabey Belediyespor ve İnegölspor’da görev alan Tuncay Koçin ile anlaşma sağlamıştır. Sportif Direktörümüz Tuncay Koçin’e külümüze hoş geldin diyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Kulüp Başkanımız Sayın Hakan Bolat, Koçin’e görevinde başarı dileyerek, planlama toplantısı gerçekleştirmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi. (Haber Merkezi)