İSKENDERUN'DA YAZ OKULLARI SEZONU BAŞLADI - Hatay Gazetesi

İSKENDERUN'DA YAZ OKULLARI SEZONU BAŞLADI

  • Eklenme Tarihi :28.06.2024 | 14:17
  • Muhabir :Haber Merkezi

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin Yaz okullarının başladığını belirterek bütün hazırlıkları yaptıklarını ve geçleri güzel bir sezona beklediğini söyledi.

İSKENDERUN'DA YAZ OKULLARI SEZONU BAŞLADI

Bu yaz sezonunda Gençlik ve spor bakanlığının yeni bir projesine daha başlamış olacaklarını ifade eden Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin “Öğrencilerimizin GSB (Gençlik ve Spor Bakanlığı) gençlik yaz okulları programı olacak. Normal yaz okullarımız devam ederken, normal kurslarımız, çalışmalarımız devam edecek. Aynı zamanda haftalık dönemler halinde 11-14 yaş ve 15-18 yaş olmak üzere iki gurup halinde sabah 09.00’da öğrencilerimiz gelecek, akşam 17.00’e kadar birlikte zaman geçireceğiz” dedi.

Bir haftalık programların aslında yeterli olmadığının altını çizen Gençlik Merkezi Müdürü Keskin “Haftalık programlar açıkçası demo programı gibi olacak, programı gören geçlerimiz yıl boyunca devam eden diğer çalışmalarda aktif olarak katılımını sağlamış olacak. Bu anlamda 1 Temmuz itibaren başlayacak ilk kursumuzla, ilk çalışmamızla birlikte 9 dönem şeklinde yapacağız ve 1 Eylül itibariyle çalışmamız bitmiş olacak. Bütün geçlerimizi de ailelerimiz de bu yaz okulu programımıza davet ediyoruz” diye konuştu.