İSKENDERUN MEYDANSPOR BAŞKAN TOSYALI'YI ZİYARET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :25.11.2023 | 14:11
  • Muhabir :Haber Merkezi

İSKENDERUN MEYDANSPOR BAŞKAN TOSYALI'YI ZİYARET ETTİ

Uzun yıllardır Türk futboluna önemli katkıları olan ayrıca İskenderunspor ile Erzinspor’un şampiyonluklarında büyük rol oynayan orta saha oyuncusu Nureddin Ersoy İskenderun Meydanspor ile sözleşme imzaladı.

 

Kulüp Başkanı Ümit Onaylı, Sportif direktör Yasin Tümenci ile birlikte imza törenini İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın makamında yaptılar.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Meydan spor’un oyuncusu Nureddin Ersoy’un imzasını kulüp başkanının isteğiyle burada gerçekleştirdik şimdiden bu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Kulüp Başkanı Ümit Onaylı ise bizlere destek veren Belediye Başkanımız Sayın Fatih Tosyalı’ya çok teşekkür ediyorum dedi. Meydanspor sportif direktörü Yasin Tümenci ise Meydanspor kendine yakışanı yaparak bölgenin çocuklarına sahip çıkıyor bu konuda bizlere destek ve sponsor olan başta değerli Belediye Başkanımız Sayın Fatih Tosyalı başkanıma teşekkür ediyorum dedi.

Memleketinin takımı Meydansporda forma giymekten oldukça mutlu olduğunu dile getiren Nureddin Ersoy ise takımın kalkınması için elimden geleni yapacağım dedi.