İlk haftadan kendilerini gösterdiler!

  • Eklenme Tarihi :04.10.2022 | 14:41

Tekerlekli Basketbol süper liginin ilk haftasında deplasmanda Ş. Urfa ekibini yenerek sezona galibiyetle başlayan Tosyalı İskenderun Engelliler Kulübü camiasında sevinç yaşanıyor.

İlk haftadan kendilerini gösterdiler!

 

Tosyalı İskenderun Tekerlekli Basketbol Kulüp Başkanı Suat Atasever, sezona galibiyetle başlamanın kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek “Süper ligin ne kadar zor ve güçlü takımlardan oluştuğunu biliyorduk. Bundan dolayı önlemlerimizi aldık ve transfer çalışmalarına başladık. İran milli takımının en iyi iki oyuncusunu kadromuza katarak gücümüze güç kattık. Toplamda yaptığımız üç transfer nokta transferler oldu. İlk haftada kendilerini gösterdiler” dedi.

Ş. Urfa ekibinin de güçlü olduğunun altınız çizen Başkan Suat Atasever, “İlk haftayı deplasmanda oynamamız bizim için avantajdı. Bu avantajı galibiyetle de taçlandırarak iyi bir başlangıç yaptık. Maç boyunca istekli ve galibiyete odaklanmış bir ekip olarak sahada mücadele verdik. Bu galibiyetten dolayı tüm sporcularımı yürekten kutluyorum. Hedefimiz olan Avrupa kupalarına katılma yolunda bu galibiyete yenilerini eklemek zorundayız. Bunu elde edecek güce ve inanca da sahip olduğumuzu söyleyebilirim” diye konuştu.