HATAYSPOR TOP BAŞI YAPIYOR

  • Eklenme Tarihi :27.06.2022 | 10:57

Atakaş Hatayspor, yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak.

HATAYSPOR TOP BAŞI YAPIYOR

Daha önceki sezonlarda olduğu gibi Erzurum’un Palandöken ilçesinde bulunan Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde bir araya gelen Bordo-Beyazlı ekip yeni teknik direktör Serkan Özbalta yönetiminde sezon hazırlıklarına başlayacak.

 

Şu ana kadar tamamı yerli 4 oyuncuyu kadrosuna katan Hatayspor bir yandan mevcut oyuncularla idmanlara başlayacak bir yandan da yeni oyuncuları kadrosuna katmak için girişimlerini sürdürecek.

Yeni sezon öncesinde Diouf, Munir, Adama, Ruben ve Fatih gibi önemli oyuncularla yollarını ayıran Hatayspor’da kiralık sözleşmesi sona eren Yassiene Benzia da kamp kadrosunda yer almadı. Bordo-Beyazlı ekip şu ana kadar stoper Recep Burak Yılmaz, stoper Cengiz Demir, orta saha Musa Çağıran ve forvet Koray Yağcı’yı kadrosun kattı. Bu transferler arasında Süper Lig tecrübesi bulunan tek isim olan Musa Çağıran da son sezonlarda pek fazla forma şansı bulamıyor.

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında tel tel dökülen Hatayspor, üst üste oldukça başarısız sonuçlara imza atmıştı. Kötü sonuçlar alan kadrodan 6 önemli oyuncuyu kaybede, önemli oyuncularını kaybetmesine karşın bu oyuncuların yerini dolduracak transferleri henüz gerçekleştiremeyen Hatayspor’un nokta transfer yapıp yapmayacağı merak ediliyor. (Mehmet ÇAĞLAR)