HATAYLI İSKENDERUNSPOR İÇİN TEK YÜREK OLDU

  • Eklenme Tarihi :26.05.2022 | 08:25

TFF ikinci lige yükselme Play Off final maçına çıkacak olan İskenderun spor için tek yürek olmak üzere Başkente 15 ilçeden Hataylı spor severler otobüslerle akın etti.

HATAYLI İSKENDERUNSPOR İÇİN TEK YÜREK OLDU

Sezon başından buyana TFF 3. Lig ikinci grupta zirve mücadelesi veren, ancak play Off final maçına kalan İskenderunspor bugün saat 16.30’da Ankara Eryaman stadında Iğdırspor ile karşılaşacak. İkinci lige yükselmede kader maçına İskenderunspor’u desteklemek üzere Hatay’ın 15 ilçesinden taraftarlar yüzü aşkın otobüslerle dün gece 24.00’de yola çıktı.

 

Şu saatlerde Başkente oluşan konvoy, Emniyet ekipleri tarafından Gölbaşı mevkiinde durduruldu. Hatay’dan yola çıktıkları andan itibaren turuncu-mavili ekip için tek yürek olan 15 ilçeden sporseverler başkent yolu boyunca coşkusunu sürdürdü. Trafik ekipleri coşkulu kalabalığı durdurarak konvoyu kontrollü geçiş için bekletirken, taraftarlar turuncu-mavili coşkusunu Gölbaşı mevkiinde gösterdi. Hatayspor taraftarlar grubunda yer alan 15 ilçeden temsilcilerin de yer aldığı topluluk, yüreklerinin turuncu-mavili takımın başarısı için attığını gösterdiler. Turuncu-mavili coşkuyu Başkentte görevli trafik polisi de kaydetmeyi de ihmal etmediği gözlendi. (Haber Merkezi)