HATAY BEŞİKTAŞ’A HAZIRLANIYOR

  • Eklenme Tarihi :21.10.2022 | 15:34

Kupaya erken veda eden Atakaş Hatayspor, Pazartesi günü kendi sahasında oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü.

HATAY BEŞİKTAŞ’A HAZIRLANIYOR

Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde gerçekleştirilen son idmanda Beşiktaş maçının bir provasını yapan Bordo-Beyazlılarda hedef galibiyet. SÜPER Ligde zor günler geçiren Atakaş Hatayspor Pazartesi günü, kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Osman Çalgın Tesislerinde Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar, Beşiktaş maçının bir provasını yaptılar. Yaklaşık 1 saat 10 dakika süren idman dinamik ısınma ile başladı. Pas dirili, dar alanda top kapma ve taktik çalışması yaparak idmanı tamamlayan Atakaş Hatayspor’da Teknik direktör Volkan Demirel, Beşiktaş maçından iyi bir sonuçla ayrılmak istediklerini söyledi.

 

TARAFTARLARIMIZI BEKLİYORUZ

Pazartesi günü ligin en güçlü takımlarından biriyle karşı karşıya geleceklerini belirten Demirel, taraftarlarını yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Taraftarlarına destek çağrısı yapan Demirel, “Pazartesi günü tribünlerin dolmasını istiyoruz. Taraftarlarımızın 90 dakika boyunca bizleri büyük bir sabırla desteklemelerini bekliyoruz. Bu zor yolda onların desteğine ihtiyacımız var, bu çağrılarımızın boşa çıkmayacağını umuyorum.” dedi.

KARAMSARLIĞA KAPILMASINLAR

Fatih Karabük maçında aldıkları mağlubiyetle taraftarlarını üzdüklerini belirten Demirel, “Ama bu yenilgiyle karamsarlığa kapılmanın bir anlamı yok. Karagümrük maçından gerekli dersleri çıkardık. O maç bizim için geride kaldı. Şu anda Beşiktaş maçına odaklandık. Pazartesi günü taraftarlarımızın da desteğiyle Beşiktaş karşısında iyi bir sonuç almak istiyoruz. İyi bir takım olma yolunda ilerliyoruz. Beşiktaş maçı bizim dönüm maçımız olabilir.” diye konuştu.