GÜZEL BİR MAÇ OLSUN İSTİYORUZ

  • Eklenme Tarihi :13.04.2022 | 09:54

TÜRKİYE 3. Ligi 2. Grupta mücadele veren İskenderunspor’un Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Düzce’de oynayacakları karşılaşmanın dostluk adına güzel geçmesini istediklerini söyledi.

GÜZEL BİR MAÇ OLSUN İSTİYORUZ

Saha ve seyircileri önünde 2-0 galip geldikleri Yeşilyurt Beledispor maçına yoğun ilgi gösteren taraftarlara teşekkür eden Bolat, “İskenderunspor eski günlerine kavuştu. Cumartesi günkü maç gerçekten çok iyi geçti, iyi oynadık, özlediğimiz futbolu sahaya sürdük. İlk yarıdaki gibi oynadık, bayağı baskılı oynadık, çok iyi paslarla bayağı da bol kaçırdık. Gerçekten o gün, cumartesi günü olmasına rağmen, Ramazan olmasına rağmen çok kalabalıktı, stada gelen taraftarlara çok teşekkür ediyorum, gerçekten duygulandık. Hem hava sıcaktı, hem Ramazan günü, hem cumartesi günü çoğu insan çalışıyor ama çok kalabalıktı. İskenderunspor eski özlediği günlere yavaş yavaş kavuşuyor çok şükür” dedi.

DEPLASMANA GİDİYORUZ

Çarşamba günü oynayacakları Düzcespor maçı ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Bolat; “Şimdi Düzcespor maçı var, deplasmana gidiyoruz, zor bir maç. Çarşamba günü saat üçte maçımız var Düzcespor ile, sahada elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Hangi rakip olursa olsun deplasmana galibiyet parolası ile gidiyoruz, yine galibiyet parolası ile gideceğiz. Bence güzel maç olacak. Düzcespor iyi bir takım, biz de iyi bir takımız, inşallah izleyicilere güzel, centilmen bir maç izletiriz. Dostluk adına güzel bir maç geçsin istiyoruz, bu bizim için çok önemli. İnşallah hiçbir olay olmadan, futbolcuların

arasında bir sorun çıkmadan, centilmence, fair-play’e yakışır, güzel bir maç geçmesini çok istiyorum.”

EN BÜYÜK FAVORİLERDEN BİRİ BİZİZ

“Düzcespor'un başkanı bizim dostumuz, kim hak ediyorsa o şampiyon olsun. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız biz de tabii ki onlar da elinden gelenin en iyisini yapacaklar. Bu gruptan iki takım çıkıyor, biz son dakikaya kadar ikinci lige çıkmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız taraftarımızla bütünleşerek. Bu fırsatı kaçırmak istemiyoruz çünkü ikinci lig fırsatımız hala var. En büyük favorilerden bir tanesi biziz, bu sene çıkarsak bence İskenderunspor’un önünü çok iyi açmış olacağız” diye konuştu. (Haber Merkezi)